Přejít na obsah

Dynamic paket pre Kamiq


Patrik1971

Doporučené příspěvky

Ma ho niekto v aute?Sucastou je 3 ramenny,vyhrievany volant,pedale z nehrdzavejucej ocele,cierny strop a sportove sedacky.

Hlavne tie ma zaujimaju,ci sa do nich blbo nenasada.Auto vyberam pre starsich rodicov,vyber skladoviek je maly,cakacka na skladacku extremna.

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude asi individuální... sportovní sedačky mají mírně zvednuté boky, lépe se v nich pak sedí, ale při nasedání mohou zavázet.

Stejné je to na zádech, také boční vedení, ale to u nasedání nepřekáží...

Možná záleží na nastavení výšky sedadla... a velikosti zadku. :D

 

Pedály jsou spíše věc estetická a snadněji se čistí. :)

 

Kdežto vyhřívaný volant je v zimě super, příjemně to hřeje a nabíhá to dost rychle. Není třeba řídit v rukavicích apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predpokladám, že má vyhliadnutú nejakú skladovku, ktorá však má navyše aj športové sedačky. 

 

Pri starších ľuďoch to bude asi dosť individuálne. Moja mama 70+ by mala určite problém sadnúť/vstať kvôli problémom s chrbticou - predsa len tá sedačka je kvôli zvýšeným bočniciam akoby hlbšia. Ideálne vziať rodičov na predajňu, kde majú takého Kamiqa, nech si sami vyskúšajú.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano presne,jedna sa o skladove auto vo vybave Joy,1,0 tsi s dsgckom.

Je problem dnes nieco normalne zohnat,vsetko je rozchytane,nic sa nevyraba,cakacka do vyroby od 10-12 mesiacov.

Toto sme nasli v Piestanoch a rodicov som tam dnes poslal a aj na moje pocudovanier,zo sedaciek uneseni,vraj su dostatocne tuhe,krasne bocne vedenie maju,skvelo vypadaju a vraj nasadanie uplne vpoho,auto je v bielej,na 17tkach,slusna vybava,za celkom akceptovatelne peniaze,takze ho vzali.Uz iba dotiahnut financie,pockat na technicak a mozu si ho zobrat.

Keby niekoho zaujimalosedacky vypadaju takto a aj ten trojramenny volant vypada skvelo.

IMG-20210922-WA0010.jpg

IMG-20210922-WA0009.jpg

IMG-20210922-WA0001.jpg

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam Kamiq doma týžden. Mal byť vyrobený za 3 mesiace, nakoniec som čakala 5 mesiacov. Predvčerom objednala znama,, dodany by mal byť v aprili alebo máji. Ja som osobne športové sedačky nechcela, ale ten športový volant mám. Je super, krajší ako dvojramenny. Zatial mam len nabehaných 500km, a dnes mi začal pukať plast za jazdy na pristrojovke. Nuž dufam že to prestane....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, auto vypadá moc hezky! 

Ten 2 ramenej volant ani nevím jak vypadá? Myslel jsem, že tenhle 3 je všude? 

Sedačky hezké, ale je to volba na každém. Mě by hrozně vydila ta hlavová opěrka, že je napevno. Občas potřebuji převést něco dlouhého a po sklopení to asi vadí. Ale pro rodiče určitě OK. 

Co dsg, jsou spokojeni? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...