Přejít na obsah

Kluc neodomkne vsetky dvere


zdko

Doporučené příspěvky

Ahojte. Je to normalne u Rapida (MR2018) ze po 30 sekundach od jeho zamknutia sa daju klucom (nemyslim cez DO) odomknut iba soferove dvere a ostatne dvere, kufor zostanu zamknute?  Zamykanie/odomykanie vsetkych dveri cez DO ako aj zamknutie vsetkych dveri klucom funguje v pohode.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, to ma trochu prekvapilo. Na rapide MR2012 funguje odomknutie klucom vzdy. Od kedy je to takto zavedene v rapide alebo to je teraz standart aut od skodovky? Nahodou nevies povedat za akym ucelom je to takto nastavene? Nejako som na nic neprisiel aky prakticky vyznam by to mohlo mat. Pripadne dalo by sa to prekodovat tak aby sa aj klucom dali vzdy otvorit vsetky dvere? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cekal bych někdy od MR16 jak přešel na elektroinstalaci z FIII? Ona ta vložka by měla být po krytkou a není určena k běžnému odemykání auta. Vím že když se kolegovi vybila baterka v klíči k FIII, tak potom při odemykání klíčem se odemkli jen řidičovy dveře a zbytek bylo třeba odemknout tlačítkem v interiéru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za info.

A nevie to niekto prekodovat? Vzhladom k tomu, ze prvych 30 sekund po zamknuti ide aj odomknutie vsetkych dveri klucom tak to musi byt iba softwerovo zablokovane.  A dovod - odkedy mi v minulosti corkari odskenovali DO a vykradli auto, tak mam zvyk na verejnych parkoviskach odomykat/zamykat klucom. A je to trochu nekomfortne, ked mozem odomknut iba soferove dvere, vliezt do auta a vnutornym tlacidlom odomknut ostatne dvere aby spolucestujuci mohli nastupit.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za tip, ale ani tak to nejde. Skusil som aj podrzat kluc v zamku v polohe pre odomknutie a ani tak to neslo. A teraz som si vsimol ze ked takto otvorim klucom tak si nadalej blika ta cervena LEDka vo dverach a zhasne az ked ked vlozim kluc do spinacej skrinky a zapnem elektriku. A dalsi postreh, auto sa pri zamykani tvari akoby malo SAFE system - ked raz otocim klucom do polohy na zamknutie, tak LEDka 2x rychlo blikne a potom zacne pomaly blikat ale ked pri zamykani dvakrat otocim klucom do polohy na uzamknutie tak LEDka 2x rychlo blikne, potom zhasne a po 30 sekundach zacne pomaly blikat - presne tak ako je to popisane pre vozidlo so SAFE systemom. Nechapem co tymto chceli pani tvorcovia povedat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...