Přejít na obsah

LED světlo do kufru


keras

Doporučené příspěvky

Kluci je fajn že Vám to nebliká. Já to zkusil vyměnit (koupil jsem dva kusy) a zdá se že to pomohlo. Ale ještě jsem to pořádně neozkoušel. Ale u té první LEDky to poblikávání dělalo už po chvilce. U té druhé zatím nic. Otestuju to ještě více. 

Jen když se vyjadřujete konkrétně k tomu co máte vy a že Vám to nebliká případně sdělujete jakýkoliv názor bylo by dobré pro přehlednost tohoto fóra dávat konkrétní odkaz k tomu co vlastně máte a o čem vlastně hovoříte. Obecně čína je mraky produktů. Některý jsou prostě kvalitnější některý mizerný ale házet je do jednoho pytle by nebylo fér. 

Níže obrázek toho o čem mluvím já. 
Odkaz :
https://www.ledautozarovky.cz/LED-Autozarovky-T10-W5W-18x-SMD-3030-12V-3W-bila-d45.htm
 

8x-SMD-3030.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako myslim si ze kupovat tuto led nema zmysel ak sa da do 10eur kupit cele svetlo s led plug and play. Je to vo viacerych vlaknach i v mojom o aute. A svieti to perfektne, nic neblika. Hentaku ziarovku som daval do scross, kedze tam nikto nerobi cele svetlo a svietivost polovicna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netreba nič zväčšovať! stačí založiť plastový nastroj na rozoberanie plastov do otvoru, ci tenký nôž a po nej zatlačiť svetlo tak, aby kĺzala po noži a silnejšie zatlačiť.

Ak už niečo chcete upravovať, tak potom radšej prejsť pilníkom po tej zapadacej ploche na svetle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já žiletkovým nožem oříznul díru v plastu - bylo to jednodušší. Zvětšení díry na lampičku vůbec nevadí a nikdy nikdo vracet žárovku nebude. Jediný důvod vracení žárovky by snad mohlo být, že planetu napadnou mimozemšťani požírající LED zdroje světla. Nepravděpodobné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Já chtěl původně to, co jsi ve svém vlákně doporučoval (ODKAZ), jenže to už nebylo k dispozici. Našel jsem tam ale to, co tedy patrně bude stejné jako na AE, ale bylo to do 2 dnů doma a svítí parádně 😉. Cenová politika OBAAutodíly je opravdu zajímavá 🤔.

Editováno: , autor: marskama
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasné, že ej to svetlo z číny. Nebudú to separe vyrábať v EU, keď sa to dá doviesť a prebaliť.

Dôležité je, že má a cenu si zváži každý už že čo je pre neho výhodné cena/kvalita/čas dodania. Tak tých 900 je hodne pekný zárobok ak zoberiem, že pár šiel za 7-8 eur (nemám aktuálne prehľad o cene).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 10. 2022 na 7:49, csabac napsal:

Jasné, že ej to svetlo z číny. Nebudú to separe vyrábať v EU, keď sa to dá doviesť a prebaliť.

Dôležité je, že má a cenu si zváži každý už že čo je pre neho výhodné cena/kvalita/čas dodania. Tak tých 900 je hodne pekný zárobok ak zoberiem, že pár šiel za 7-8 eur (nemám aktuálne prehľad o cene).

 

V 7. 10. 2022 na 7:49, csabac napsal:

Jasné, že ej to svetlo z číny. Nebudú to separe vyrábať v EU, keď sa to dá doviesť a prebaliť.

Dôležité je, že má a cenu si zváži každý už že čo je pre neho výhodné cena/kvalita/čas dodania. Tak tých 900 je hodne pekný zárobok ak zoberiem, že pár šiel za 7-8 eur (nemám aktuálne prehľad o cene).

Jasně. Věřím tomu, že z Číny je i zarovkovej originál. 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 10. 2022 na 7:49, csabac napsal:

Jasné, že ej to svetlo z číny. Nebudú to separe vyrábať v EU, keď sa to dá doviesť a prebaliť.

Dôležité je, že má a cenu si zváži každý už že čo je pre neho výhodné cena/kvalita/čas dodania. Tak tých 900 je hodne pekný zárobok ak zoberiem, že pár šiel za 7-8 eur (nemám aktuálne prehľad o cene).

Aliexpress 120Kč, tady to bylo 900Kč. Kvalita naprosto stejná - je to stejný výrobek. Ale chápu, že někdo to to prostě nemůže s žárovkovým světlem vydržet a 800Kč navíc mu za to stojí. Podle mě je ta cena nehoráznost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, thejohndoe napsal:

Aliexpress 120Kč, tady to bylo 900Kč. Kvalita naprosto stejná - je to stejný výrobek. Ale chápu, že někdo to to prostě nemůže s žárovkovým světlem vydržet a 800Kč navíc mu za to stojí. Podle mě je ta cena nehoráznost.

Důvodem je především absolutně nedostačující světlo v zavazadlovém prostoru 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...