Přejít na obsah

Bolero a přehrávání videa


Doporučené příspěvky

@kerasJa som mal apku v telefone. Cez nu slo prehravat youtube (aj za jazdy) a video tusim tiez daktore prehravace, ked auto stalo.

Full mirrorlink sa to vola a stalo to 7eur tusim. Cesky vyvojar.

Vyhodil som to, lebo to bola hroza ovladat a pouzival som to len pre deti v aute, ak sme cakali pred obchodakom, ci tak. Ovladalo sa to cey taku malu klavesnicu, co sa objavila na obrazovke a kym som nieco spustil, to trvalo 2-3min tukania. Ocakaval som full mirrorlink v style obraz telefonu zrkadleny na display auta.

Ale viem si predstavit, ze ak by bol odblokovany obraz pri pohybe, ze by sa tam dalo video pustit aj za jazdy. Zena sa na to aj dotazovalo v piatok cestou.

A viem, ze mi siel plnohodnotne aj sygic takto cez mirrorlink.

 

Editováno: , autor: csabac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel mirrorlink v tel. nemám (honor 8x) 

Myslel jsem zda Bolero umí video kodeky sám o sobě. 

A pokud ne tak zda to nejde obejít ext. krabičkou. Ovšem video/audio vsup Bolero nemá. Takže asi smolík, co? 

 

Videoklipy nebo filmy z flešky přímo na obrazovku...

 

Editováno: , autor: keras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Můžeš i přes AAAD, ale lepší je to přes aastore.

 

Stáhnout Fermata Auto a Fermata Control - vše v jednom. (Fermata Control je jen "ovladač" pro to, aby šlo přepínat skladby/filmy tlačítky na volantu)

 

Přehrává to za jízdy jak filmy z flashky, tak k připojenýmu telefonu kabelem.

Má to v sobě i Youtube a internetovej prohlížeč, kde mám jako domovskou stránku O2TV, takže žena při delších cestách si tam dává ty svoje poje***ý Ulice a Ordinace :-D

 

AAAD-1.4.3-release.apk aastore.apk

 

 

 

 

 

 

Editováno: , autor: hardhouse.trip
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za návod 👍, podle kterého jsem přehrávání videí v telefonu přes Bolero rozchodil. Instalovat jsem musel nakonec přes AAAD, přes Aastore se mi Fermata auto neukazovala v AA. Nicméně ještě otázka: jak se dostanu k přehrání filmů z flešky, kterou mám píchnutou ve vedlejším USB-C? Zatím jsem na to nepřišel. Je to přes adresář Fermaty v AA? Díky. (Mobil Android 12, AA 7.5.121104)

Editováno: , autor: marskama
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...