Přejít na obsah

Bezdrátové nabíjení


csabac

Doporučené příspěvky

Chlapi, vedeli by ste poradiť s bezdrôtovým nabíjaním, číslo dielu, popr. link na diel.

Chcel by som si ho dorobiť, no nikde na nete neviem nájsť diel - indukčnú nabíjačku, resp. jeho číslo.

Našiel som len O3, S3 ale Scalu nie.

V SA to vedia vytiahnuť z VIN vozidla, čo ho má, no žiaľ ja to nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VIN TMBEG6NW2L3110682 nebo VIN TMBEK6NW9L3136789 mají bezdrátové nabíjení

https://www.skodaplus.cz/Car/1778419/skoda-scala-dsg-1-6-tdi-85-kw-style-extra/?make=brand_32&model=model_101070&carsOrderBy=FIRST_REGISTRATION_DESC&isOneYearCar=true&equipmentItems=equipment_952&equipmentItems=equipment_66
https://www.skodaplus.cz/Car/10007722/skoda-scala-1.5-tsi-monte-carlo-plus?make=brand_32&model=model_101070&carsOrderBy=FIRST_REGISTRATION_DESC&isOneYearCar=true&equipmentItems=equipment_952&equipmentItems=equipment_66

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K dodělání budeš potřebovat více věcí než jen jednotku bezdrátového dobijení.Ta má pro Scalu a Kamiq objednací číslo 5NA980611 a nová stojí asi 7100,-Kč.U firmy MIHOCAR použitá asi 3000,- Kč.Dále jsou potřeba nové plasty do středového panelu.Přihrádka odkládací 655863071 9B9 asi za 170,- Kč.Vložka přihrádky 655858169A 9B9 asi za 154,- Kč.A pokud by jsi to chtěl mít jako originál z výroby,tak by jsi potřeboval ještě antenu LTE nalevo pod zadní nárazník a zesilovač u zadního sloupku.Dále anténní kabely pro propojení zmíněných komponentů a dodělat el. svazek.Přidává ještě schéma.Je tedy pro Kamiq,ale mělo by být stejné i pro Scalu.

systém mobilního telefonu.xps

  • Líbí se mi 1
  • Díky 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Richi krásně popsané 👍

Já to tedy mám, ale tím jak mám na founu kryt jako knížku tak to funguje hodně blbě. Je tam větší vzdálenost mezi cívkami. 

Na zesilovač bych se vyprdnul, signál je dneska všude. 

 

Jinak docela finančně náročné tedy☹️

Editováno: , autor: keras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem koukal a na Aliku ta nabíječka s kabelem vychází kolem 65 dolaru  což není tak moc....   Ještě sehnat schéma kde napojit :-) :-)

 

https://www.aliexpress.com/af/5NA980611.html?d=y&origin=n&SearchText=5NA980611&catId=0&initiative_id=SB_20210930050109

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím, piny jsou mi jasné kromě PINu 5. Ten máte taktéž připojen? Protože to funguje/nabíjí i bez PINu 5.

A další dotaz, na ty, co to mají takto dodělané, i když nemáte zesilovač GSM signálu, tak funguje volání v korektně? Nepadá Vám to nebo nepřerušuje se volání?

Děkuji 🙂

screen.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...