Přejít na obsah

Nedostatky při důkladnějším pohledu


MrMysakovich

Doporučené příspěvky

Ahoj, 

 

dneska jsem sledoval Superb III 2020 L&K a všímal jsem si lišt a různého napojení a objevil jsem toto (viz příloha). Na první fotce je vidět, že přední dveře na straně řidiče jsou o trochu výše, než zadní (pohled na těsnění). Na druhé fotce je vidět druhá strana a tam vše krásně lícuje. 

 

Taky to tak máte a je to v rámci výrobní tolerance? Auto je sice kupováno z bazaru, ale najeto pouze 8000 km a nepředpokládám, že by někdo tak pohnul karoserií. Je to Škodovka, takže ani nečekám, že vše lícuje přesně na mm, ale tohle mi skočilo do oka hned jak jsem se podíval. Když jsem viděl Teslu tak u ní je nějaké lícování lišt hodně sprosté slovo :D 

 

 

55A3AD10-B95C-4BFF-BEF5-050ACFA33DB3.jpeg

8B0B2479-D8A5-4F69-8219-EDA4EC45371B.jpeg

5BB7C91B-D485-4CE1-A08D-E394C9B7CF27.jpeg

D268D5A8-52C1-4F87-950D-A2BB72857BB6.jpeg

DA9E2D84-566C-4776-881C-080FFC00E34E.jpeg

F526647D-038B-4932-ACAF-C57A4603CD6A.jpeg

Editováno: , autor: MrMysakovich
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli nesedi jen ta horni lista tak ta se rada pohybuje smerem dozadu a je potreba ji nechat dat do origo pozice a prilepit. Jestli to nesedi ani u ty spodni listy a cerneho plastu na sloupku tak jsou dvere vejs. Nemusi to bejt zkroucena kastle ale treba tam mohli menit dvere a spatne spasovali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

To samé jsme měli také, pravé zadní dveře, stříbrná lišta pod oknem, nelícovala s lištou B ani C sloupku, u B byla vysoko, vzadu zase nízko. Ostatní místa, jako dveře, horní lišta v pohodě. Oprava na záruku, a důvod:

 

- oficiálně: špatné lepidlo, nebo jeho nedostatek

 

- neoficiálně: někdo to odflaknul

 

Ono toho na S3 nesedí mnohem víc, třeba kapota, u 2.0, je to vidět v autosalonu, že půlka je v pohodě, a druhá má kapotu "o kus výš", prý k vůli chlazení motoru, ale ....

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...