Přejít na obsah

Drnčení v palubovce


Ozzy1007

Doporučené příspěvky

Ahoj, prosim o pomoc, uz jsem zoufale. Superb III L&k 2016     

 

Nejvíce se drnčení projevuje při zásahu do kopce v nižších otáčkách.  Tento pozvuk  je uplne šílenej.  Dočetl jsme se že to dělají snad trubky topení nebo trubky klimatizace  ale zaboha nevím jak se k tomu dostanu.  Zvuk vychází v pravo pod volantem spíše  za středovým panelem. Ale nejspis se to může rozlehat.  Prosím poraďte.  Dávám dvě videa kde to je zřetelně slyšet 

Editováno: , autor: Ozzy1007
Doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě bylo drnčení způsobené touhle hliníkovou trubkou vycházející z chladiče po pravé straně. První fotka je přes krytku u pravé mlhovky, druhá je zhora. Ta trubka se při zahřátí dotýkala šroubu v nosníku a drnčelo to až do kabiny. Stačilo jí trochu ohnout směrem od toho šroubu, kde se dotýkala.

IMG_7385.jpg

IMG_7382.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, dělají to plastové trubky topení hned za turbem, večer ti hodím foto. Stačí je k sobě stáhnou stohovací páskou a od té doby klid.. otázka 5ti minut.. pilo mi to krev asi dva roky !!! rozebral jsem kvůli tomu zbytečně půl palubky

Editováno: , autor: H@NS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, H@NS napsal:

Ahoj, dělají to plastové trubky topení hned za turbem, večer ti hodím foto. Stačí je k sobě stáhnou stohovací páskou a od té doby klid.. otázka 5ti minut.. pilo mi to krev asi dva roky !!! rozebral jsem kvůli tomu zbytečně půl palubky

Tak to by si byl úplně nejlepší, nezapomeň na mě a pošli foto.  Já už jsem z toho fakt zoufalej 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, H@NS napsal:

Kdyby to nepomohlo, tak mi bylo řečeno, že je třeba to stáhnout ještě zevnitř, rozebrat plasty napravo od pedálů. Ale mě to pomohlo takto.

Zatim moc děkuji za tip,  snad se k tomu hned zítra dostanu  a dám vědět zda to pomohlo.

Před hodinou, H@NS napsal:

Kdyby to nepomohlo, tak mi bylo řečeno, že je třeba to stáhnout ještě zevnitř, rozebrat plasty napravo od pedálů. Ale mě to pomohlo takto.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...