Přejít na obsah

panoramatická střecha - zatékání


han2501

Doporučené příspěvky

Dobrý den už rok mám problém se zatýkáním přes střešní okno čištění knálku výměna těsnění až se zjistilo po sundání stropnice že je prasklý rám přesně nad A slupky kde jsou takové výstupky které praskly už asi na montážní lince ve škoda auto řešilo se lepením epoxidovým lepidlem nepomohlo už nevím co s tím dál mám dělat ve škodě mi vyčíslily výměnu panoramy na 70 tisíc prý jenom ty plastové rámy stojí 40 tisíc nevím co si o tom mám myslet když příplatek za toto okno byl 20 tisíc  auto bych si rád nechal je skvěle vybavené s nízkým nájezdem a nebýt té střechy naprosto v pořádku prosím o pomoc už sem za to dal 10 tisíc a uplně zbytečně

IMG_20210826_164842.jpg

IMG_20210826_164914.jpg

str.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na panoramatická střecha - zatékání
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj,

zdá se mi, že mám stejný problém u O3 (2015) panorama střecha, problém ze zatékáním do interiéru přes stropnici-pod plastový kryt A sloupku a po gumě ve dveřích až na podlahu. Auto bylo celkem 4x v servise, aby vyměnili gumové odtokové hadice v A sloupcích, přetěsnily upevnění hagusů a nakonec vyměnily komplet těsnící gumy panoramatické střechy. Chvíli jsem problém se zatékáním neregistroval, ale po půl roce jsem zatékání znova zpozoroval. Nyní jsem znovu objednán do servisu, je to divné, jestli i já bych měl prasklý rám na A sloupcích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ahojte. Mam ten isty problem. OIII sedan r.v. 2014. Prasknuty ram okolo panoramatickeho okna. V skodovke mi povedali ze to nevedia opravit a ani na to nemaju cloveka, ktory by sa do toho pustil...za novu panoramu pytali cca 1400€. Na koniec kamarat ktory lepi celne skla, dal dole stropnicu a nejako to zalepil. Vydrzalo to rok a avarium mam na podlahe zas. Nikdy viac panoramu...

pozhanal som si panoramu z druheho auta, ale nenasiel som cloveka ktory by sa do toho pustil a vymenil to. niekto komu sa to podarilo vyriesit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
V 6. 1. 2022 na 13:48, finist napsal:

Ahoj,

zdá se mi, že mám stejný problém u O3 (2015) panorama střecha, problém ze zatékáním do interiéru přes stropnici-pod plastový kryt A sloupku a po gumě ve dveřích až na podlahu. Auto bylo celkem 4x v servise, aby vyměnili gumové odtokové hadice v A sloupcích, přetěsnily upevnění hagusů a nakonec vyměnily komplet těsnící gumy panoramatické střechy. Chvíli jsem problém se zatékáním neregistroval, ale po půl roce jsem zatékání znova zpozoroval. Nyní jsem znovu objednán do servisu, je to divné, jestli i já bych měl prasklý rám na A sloupcích.

Prosím vás ako ste nakoniec dopadli? Ja mam presne to iste zatekanie ako ste mal vy a keď odstrojili pristrojovku tak zistili ze voda tečie z rámu panorámy ale viac mi povedať nevedia ci je rám problém alebo tesnenie ale panorámu by radi vymenili....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 1. 2022 na 13:48, finist napsal:

Ahoj,

zdá se mi, že mám stejný problém u O3 (2015) panorama střecha, problém ze zatékáním do interiéru přes stropnici-pod plastový kryt A sloupku a po gumě ve dveřích až na podlahu. Auto bylo celkem 4x v servise, aby vyměnili gumové odtokové hadice v A sloupcích, přetěsnily upevnění hagusů a nakonec vyměnily komplet těsnící gumy panoramatické střechy. Chvíli jsem problém se zatékáním neregistroval, ale po půl roce jsem zatékání znova zpozoroval. Nyní jsem znovu objednán do servisu, je to divné, jestli i já bych měl prasklý rám na A sloupcích.

Pardon nie pristrojovku ale stropnicu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...