Přejít na obsah

Přední stěrače se cukají ve vypnuté poloze


Joppien

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

 

mám zvláštní problém na Octě I 1.9 TDi (r.v.2004).

 

Po každém nastartování se mi cukají přední stěrače ve vypnuté poloze a vydává to pravidelný bouchání, něco jako extra hlasitý tikající hodiny. Stírají normálně, bez drhnutí, bez cukání. Po vypnutí stěračů opět cukají ve vypnuté poloze. Náznak odcházejícího elektromotorku? Nebo po čem se mám podívat, než si koupím nový elektromotorek předních stěračů, prosím? Nedávno jsem byl v servise na pravidelné prohlídce a měnil jsem vadný termostat a co se týká elektriky - tak jen teplotní čidlo motoru. Může toto cukání způsobovat teplotní čidlo motoru? Popřípadě někde v kabeláži ke elektromotorku, ukořištění, popřípadě kam se podívat?

 

Předem díky za odpovědi a přeji vám hezký den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By mě zajímalo, kde to v návodě píšou? Nikde to tam nevidím. Ono to necukne jenom při nastartování, cuká to celou dobu jízdy, až do vypnutí motoru. Vidím to spíš na zkrat, někde v kabeláži, popřípadě páčka stěračů s kontaktem. Zkusím se podívat na svazek kabelů ke elektromotorku a na páčku stěračů, třeba pomůže stříknutí WD-40 na kontakty v páčce a uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...