Přejít na obsah

Zvláštní dil podvozek 1.4tdi 59kw r.v.2006


Zarko13

Doporučené příspěvky

Zdravim kolegove.Poradi mi nekdo jak se naziva dil z fotce a k čemu slouži?Auto Škoda Roomster 1.4 tdi 59kw r.v.2006.Dil se nahazi ve spodní čast predni napravu pod hladičova hadice na hlazeni motoru.K timto dil jsou zalisovani matice na upevneni spodni kryt motoru a nemluvim o ty matice na napravnice!

20211010_154738.jpg

20211010_154753.jpg

20211010_154738.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dil mam ohnuti diky krasne silnice a pak pretreni hadice na hlazeni motoru.Dil jsem obouhal kladivem a trošku srovnal a hadice vymenena.Hrozi nejaka nebezpečnost vozidlo kvuli timto dil?Všude jsem se ptal o zmineni dil a mi rikali vžycky že tohle neexistuje na Roomstra.Divne!A to jsem se ptal lidi z autovrakovište na Škodovke kteri vykostily na ND nejedem Roomstra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Mohl by to být díl z paketu pro špatné cesty pro auta na vývoz. Český překlad by zněl asi: Konzola ukotvení ochrany (myšleno spodního krytu motoru). Pro auta provozovaná v tuzemsku se zřejmě nepoužíval, proto ho autovrakoviště neznají.  Google ho našel jenom na stránkách psaných v azbuce. 

6Q0018307E

Кронштейн крепления защиты Fab ориг.      

Кронштейн SKODA Fabia 1999-2006 (xn--174-5cdagf5b9cdset.xn--p1ai)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...