Jump to content

Nouze když je zima

Wocko
 Share

Recommended Posts

Dobrý den mám problém takovej že teď jak začala zima tak nevím co se stalo z ničeho nic mi začala padat nouze.. poprvé se mi to stalo po celodenním ježdění kolem 11té večer když jsem sešlápl plyn a auto padlo do nouze zkusil jsem vypnout zapnout zapalování a furt nic furt v nouzi. Ráno když jsem jel do práce furt to samý proste nouze.. když jsem auto v 8 ráno zaparkoval a potom ve 12 jsem šel nastartovat že jedu na oběd a rozjel jsem se jelo to s turbem jak kdyby se nic nedělo proste to jelo.. pak zase přišel večer sešlápnu plyn a zase nouze a zase ráno nouze a když jsem jel zádě na oběd tak zase v pohodě takhle se to opakuje dlouho.. zkusil jsem to napíchnout v práci a vlastně mi to napsalo to čidlo na cooleru kde je vlastně čidlo na tlak a na teplotu v sacím potrubí tak jsem ho vyměnil a furt nic furt bez Turba zase večer a ráno pak jsme odpojil elektronicky chcípací klapku a jelo to s turbem i večer když jsem sešlápl plyn říkal jsem si že už by to mohlo být dobrý ale ráno zase bez Turba už nevím všechno jsem vyzkoušel a v práci už taky nikdo neví tak jen jestli náhodou někoho nemůže něco napadnout 😌 

predem díky za každou radu 

• Pawouk locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...