Přejít na obsah

Přívěsný vozík za Karoq - co byste si vybrali nebo už máte?


Hans5

Doporučené příspěvky

Nejlepší jsou vozíky od Vypos, hlavně provedení s horním rámem a s přídavným pomocným kolečkem na snadné přemístění vozíku i naloženého. Např. mám za roky vyzkoušený Vypos JK 01.A – 2100 x 1150 mm – s RELINGEM + podp. kolo ZDARMA. Ten horní rám je nejlepší, uchytíš na tom krásně kurtny, bez nutností vlézt pod vozík a připáskovat to. S přídavným kolečkem bezproblému přesuneš odpojený naložený vozík kamkoliv :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Sice jsem ještě nic nevezl, ale s prázdným se jelo dobře, nebyl skoro slyšet, pokavaď nebyl nějaká 

nečekaná nerovnost a na kruháčích držel stopu. 

Známej říkal, že ho má taky, už asi 10 let, odtahal s ním kde co a je pořád dobrej. Akorát dokoupil

kolečko a plachtu (s těma upínacíma ťuplíkama si prý vyhrál, než je navrtal).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já kupoval tento včetně nabízeného, ale asi tři roky zpět v akci za 13750Kč a nemůžu si stěžovat.

HANDY 3 N + kolečko, plachta Modrá plachta přes bočnice | AZ přívěsy.cz - Přívěsné vozíky skladem! (azprivesy.cz)

 

Co se týká poskakování prázdného, tak je hodně odvislé od nafouknutých pneu, dávám rozumně míň a mám klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...