Přejít na obsah

Zkušenosti s skoda-parts.cz


ExecutedDonut

Doporučené příspěvky

Ahoj,

na konci srpna jsem na přes bazoš kupoval set předních parkovaček na trojkovou fabii.
Když set přišel vyšlo najevo, že přišlo z ehopu skoda-parts.cz.

po rozbalení a zběžné kontrole jsem přišel na to že chybí tlačítka do kabiny, majitele webu, Aleše Pražáka, jsem kontaktoval a tlačítka asi do týdne zaslal.
Při montáži jsem ještě zjistil, že chybí jeden konektor pro kabeláž nárazník <> motorový prostor, to už jsem neřešil a koupil si ho někde jinde.

Další problém byl, že jednotka byla zřejmě uplně nová, tedy bez firmwaru. Po neúspěšném vyzkoušení servisu jestli to tam nezvládnou nahrát jsem pana Pražáka kontaktoval znovu, s tím, že to prý nahrát umí.

Bohužel po odeslání nastala spirála čekání, kdy to ještě neměl, potom že to teda pošle, pak měl mít dovolenou, když jsme se jednou domluvili, že bych se pro to jeden pátek stavil, v daný den ho najednou nešlo kontaktovat, že prý byl někde s rodinou... pak přišla na čtrnáct dní další dovolená...

V pondělí jsem se mu úspěšně dovolal, zase slíbil, že to pošle, no pořád nic a včera dnes zase nebral telefon...

Tak si řikám, je to shoda blbých náhod a jsem moc paranoidní nebo už se to někomu také stalo?

mimochodem už je to skoro dva měsíce co mi poslal set a měsíc co jsem mu řídící jednotku poslal zpět na nahrání firmware
doteď nevím jestli to je vůbec funkční...
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednaval som zatial iba prvy a posledny krat - jednotky pre BSD. Prisli prazdne, no uprimne ma nenapadlo ich kontaktovat ohladom nahrania datasetu a potrebnych veci. A asi mozem byt aj rad, ze som to riesil inde

Jednotky PDC su obecne na F3 problem, hlavne tie predne. Len F3 ma pokial viem 7K jednotky (7 senzorov, 4 vpredu a 3 vzadu) a Rapid od 2016 vyssie. Asi som mal stastie, ked som objednaval kedysi zo Stareho Mesta a sedela na prvykrat. @Shotsa snazil to iste na Rapida, a aj napriek tvrdeniu ze su z Rapida/F3, tak neboli. Cize nie je take lahke najst spravnu jednotku...vtedy platil postovne asi 4krat (2 rozne jednotky+ich vratenie). Mam uz na to iny zdroj a s nimi nemam ja osobne ziadny problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pánovi jsem na poprvé ještě volal na číslo na bazosi a právě jsem se poptával na tu jednotku protože jsem věděl že existuje 7 vs 8

 

A to nahrání mi bylo slíbené už při odeslání celého toho setu, proto jsem ho potom kontaktoval znovu...

 

Nijak jsem to nehrotil, člověk prostě může zapomenout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...