Přejít na obsah

Doraz tlačítka otevírání oken


danielt1

Doporučené příspěvky

Ahoj, dneska jsem si dodělával osvětlení nástupního prostoru podle návodu od @wirer, konkrétně tohle:

https://wirer.sk/led_dvere/

 

Všechno super, funguje bez problému. Až na to, že jsem zjistil, že mi přestalo fungovat takový to dorazový otevření okna u spolujezdce, ta druhá poloha tlačítka, kdy se okno automaticky otevře naplno. Kontroloval jsem, vše by mělo bejt napojený správně, nikde nevidím žádný problém. Nemáte někdo hint, na co bych se konkrétně měl podívat, čím by to mohlo být způsobený?

 

Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skús nastaviť dorazy okna, stiahnuť okno až dole podržať pár sekúnd tlačidlo a potom hore a znovu podržať pár sekúnd tlačidlo. Malo by to fungovať potom správne.

Máš už facelift? Lebo na predface nefunguje auto dojazd u iných okien ako len u vodiča.

Editováno: , autor: Thief1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za radu, zkusim a budu doufat 😃 

Mam FL, zkousel jsem praveze otevirat jak tlacitkem na strane ridice, tak spolujezdce. Ani jedno mi nefunguje, ale porad se jedna jenom o okno spolujezdce.

 

EDIT: Tak bohuzel ani po tom podrzeni tlacitek to nejezdi samo.

 

EDIT2: Tak jsem jeste jednou dvere rozebral, odpojil a zapojil konektory a najednou to jde. Takze mozna nekde chyba v kontaktu.

Editováno: , autor: danielt1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...