Přejít na obsah

Palubka svítí jak vánoční stromeček


Petris

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

no cawte :-)) tak uz som sa konecne dopatral k zaveru tejto strasnej chyby .Neskaa somz po dlhej dobe zistil cim to je....a podrzte sa robil mi to zapalovaci modul na sviecky aj ked motor bezal ako ma ale modul prerazal do riadiacej jedn.a potom ta paarty na budikoch. takze takk dufam ze uz bude pokoj :-) a dikk moc za rady vsetkym

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

chcel by som sa spytať,

kontrolky blikaju, servo kedy ako ide, ale da sa jazdiť, asi kablovy zvezok, lebo ked som ho odmotal a vyumyval tak sa to na chvilku zlepšilo,

chcel by som ho vystrihať, myslim tu časť čo je ohnuta dole , je taka že aj farba z vodičov sa stratila, tak stači vystrihať a vymeniť droty od deliacej steny kade prechadza zvezok po akukulator, alebo aj pod akumulatorom?,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...
  • o 4 týdny později...

Zdravím, máte s tím někdo zkušenost ? 
Opakovaně se rozsvěcí diskotéka kontrolek na palubce.
Zastavím, vypnu motor, znovu nastartuji a vše je v pořádku.
Děje se tak 4x do měsíce.
Co to je ?
Blinkr jsem pustil jen aby bylo vidět jak jde nepravidelně.

Motor 1.2 HTP, vyrobeno 12/2005 , najeto 175 tis.

Auto od počátku ( 2005 - 2015 ) servisované ve škodovce - kabelový svazek vyvěšen.

Přidávám video pro představu - ( 85 MB )

Díky za každý nápad a radu :-) 

20170601_115639.mp4

Editováno: , autor: Roman1987
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Ahoj všem,

 

mám problém s dotykem u napájení budíků, ten černý konektor nalevo.

Vždycky se mi to povedlo domáčknout aby to vydrželo aspoň měsíc bez problému, teď už je tam takovej vakl, že jsem rád když to vydrží na to abych dojel, blbne buď podsvětlení nebo se vypnou i celé. Vůle bude zjevně jak v konektoru u svazku před budíky tak v konektoru na budících. Budíky jako takové jsem již koupil z druhé ruky. Teď bych potřeboval sehnat nový konektor nejlépe s naletovanými dráty k pinům. Tak abych si ustřihnul dráty před konektorem a sletoval jen s odpovídající dráty na novém k sobě. A teď otázka: dokázal by mi někdo poradit kde koupit nový konektor a případně jaké to má označení ... resp. co případně přesně hledat? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...