Přejít na obsah

Nastavení intervalu servisu


Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

od výroby mám nastaven naprosto nesmyslný termín návštěvy servisu za 2 roky nebo po 30 000km.

Chtěl jsem si ty data upravit na poloviční. V infotainmentu jsem si položku našel akorát u ní mám uvedeno, že je blokována - nedokončená registrace nebo co.

 

Tušítě někdo jak to zaktivovat, abych si to mohl sám urpavovat? Prodejce mi tvrdil, že ta možnost je bez nutnosti návštěvy servisu.

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Máš ponětí, co se při té návštěvě servisu po té době dělá? Já jenom, abys nečekal, že to auto to bez zkrácení na půlku nepřežije. Výměna oleje je pak další věc.

 

Pokud se odmyslí výměny olejových náplní a brzdovka, v servisní prohlídce můžou autu prospět hlavně servisníma akcema. Jinak jsou to věci, které zvládne i takové nemehlo, jako já - výměna kabinového filtru, kontrola osvětlení, ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostávám v servisu seznam úkonů s fakturou. Právě proto jsem reagoval, protože jsem došel k tomu, že u dobře udržovaného auta (tzn. zkontroluju/vyměním žárovky, dolívám kapaliny, vyměním si stěrače, vyměním kabinový filtr) podle mě nemá smysl do servisu mimo výměn olejů a dodatečných prací (brzdovka, brzdy, ... ) prakticky jezdit.

 

Ale chápu, že dotaz směřoval jinam a odpověď je jednoduchá - uživatelsky intervaly měnit standardně nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...