Přejít na obsah

Servisní prohlídka po 4 letech + STK


mbrazdil

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás,

 

začátkem roku 2022 budu mít rapida 4 roky. Bude mě tedy čekat servisní prohlídka s výměnou oleje a STK. Vzhledem tomu, že toho moc za rok nenajezdím mě již teď PP posílá na výměnu oleje. Dostal jsem v AS nabídku udělat jak prohlídku a STK při výměně oleje. Nebude to ničemu vadit? Na kolik to celé zhruba vyjde? Olej si donesu svůj, to již mám zařízeno.

Editováno: , autor: mbrazdil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samotná výměna vlastního oleje do 2000kč. Nech si udělat prohlídku s předepsanými úkony, tipuju 2000-3000kč podle AS.

Na Stk se objednej sám cca týden před koncem platnosti a aktuální cenu si u nich najdi, zdražili a obávám se, že do 2000kč se už nevlezeš, jenom za ME je to litr.

Editováno: , autor: ben06
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám něco 30tis.km po necelých 3 letech, poslední měsíce prakticky nejezdím. Zadní kotouče jsem nedávno při instalaci přídavných pružin čistil a už to opravdu hodně potřebovaly. Nic stále neslevím na tom, že na takové auto zadní kotouče nepatří a bude to bude jen pokladnička, zlatý bubny na které jsem u O1 i F1 do 150tis. kromě povrchového čistení nesáhl, koupil jsem hold skladovku. Stav kotoučů ti minimálně bez fotky tady nikdo neposoudí. Nech si brzdy v servise vyčistit pokud to není součástí 4leté prohlídky.

Editováno: , autor: ben06
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...