Přejít na obsah

Uchycení příčníků


Jufus

Doporučené příspěvky

Zdravim vsechny, pozadal bych o radu zkusenejsi.

 

Na F3 combi jsem namontoval pricniky, ale u zadnich dveri mi pricniky spatne drzi (viz. foto). Zkousel jsem ruzne polohy, ale po dotazeni maji zelezne packy tendence se kousek vysunout ven. Naopak u prednich dveri drzi packy dobre. 

 

Je na to nejaka finta? Napadlo me dat gumovou podlozku pod packy, nebo packy trosku vic ohnout?

 

Po hodinove jizde 90km/h s kolama na strese drzi, ale na dalnici bych si netroufnul.

 

Diky, Honza

Predni.jpg

Zadni3.jpg

Zadni2.jpg

Zadni1.jpg

Zadni4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude tím, že kombi nemá oficiálně jiné příčníky než ty co se montují na hagusy. U kombi chybí výřezy ve dveřích no by je drželi (HB má na horní straně dveřního otvoru 2 fixační body). Mimochodem, ty příčníky vypadají dost "použitě", jsou vůbec určené pro FIII kombi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Martab napsal:

To bude tím, že kombi nemá oficiálně jiné příčníky než ty co se montují na hagusy. U kombi chybí výřezy ve dveřích no by je drželi (HB má na horní straně dveřního otvoru 2 fixační body). Mimochodem, ty příčníky vypadají dost "použitě", jsou vůbec určené pro FIII kombi?

Ano, na kapote nejsou zadne fixaci body a pricniky primo pro FIII urcene nejsou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapomnel jsem odpovedet, pricniky uz drzi dobre. Bylo nutne pro zelezne packy najit spravne misto (vpredu a vzadu). Packy jsem porovnal a nejsou stejne (jedny jsou mensi a druhe vetsi), takze jeden par patri dopredu a druhy dozadu. To mi predchozi majitel zapomnel rict.

 

Diky vsem za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...