Přejít na obsah

Hlavný užívateľ automobilu


Doporučené příspěvky

Zdravím vás, posledné 3 dni ma auto prihlasuje ako host. Nie ako hlavný užívateľ. Aplikaciu myškoda mám plne funkčnú a auto pridané. Aj som v aute hlavného užívateľa vymazal a chcel znovu pridať. Zadal som E-mail aj heslo a výpise “funkcia žiaľ nie je dostupná”. Predtým som sa chcel z hosťa prepnúť na hlavného a písalo, že zmeny sa nastavujú klikol som ok a momentálne nie je dostupné. Neviete čo s tým ? Ďakujem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem obdobný problém - chyba zápisu uživatele v databázi ŠA. Problém se projevil až cca po 6 měsících bezproblémového používání. 

Jiný uživatel mém autě šel přihlásit, ale můj uživatel naopak v jiném autě nešel.  Aktualizace SW nepomohla.

Nakonec bylo vyřešeno přes infolinku, ale byl to boj. Hodně mi pomohl servis. Infolinka nekompromisně odkazuje na servis, ale servis je v tomto případě bezmocný. Může ale pomoci s vyzkoušením různých možností, bez kterých infolinka nechce diagnostikovat databázi na své straně. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...