Přejít na obsah

Osvětlení zavazadlového prostoru Fabia I


Tygr_O2_blue_race_RS

Doporučené příspěvky

  • o 2 roky později...

Tak problém jsem vyřešil. Byl to přerušený drát v místě ohybu v gumové manžetě mezi víkem kufru a blatníkem. Proto někdy světlo svítilo a někdy ne. A navíc jsem si všiml že když jsem víko zvedl tak přestalo svítit osvětlení spz. Je to vodič hnědé barvy a většího průřezu asi 2,5. Nevěřil jsem vlastním očím že je to možné. Vodič jsem spájel zaizoloval a vše funguje jak má. 

  • Díky 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Nazdar chalani, potrebujem radu ako opraviť kufrove osvetlenie.. Nakoľko som zúfalý. Menil som skôr žiarovku automaticky.. Nepomohlo.. Keď merakom som to zameral mám na konci konektora 0,12V-0.22V

Ešte pred tým som kúpil LEDku do kufra.. Krásne svieti na nabíjačke funguje.. Podľa mňa tu bude niekde problém v spínači alebo v kábloch, počul som o nejakom Mikrospínači ktorý sa má vymeniť avšak niesom v obraze kde a nachádza.. (v zámku)

Taktiež som hľadal video ako to opraviť, každý len ako vymeniť žiarovku.. 

Zámok je "funkčný", len ostatné veci nejdu ako nefungujúce osvetlenie interiéru, nemožno ho otvoriť pomocou diaľkového ovládač..

 

P.S za každú radu budem rád.. Káble som tak zhruba omrkol v husenke ;)

 

Fabia I combi lacelift

 

1.9TDI 2006

Screenshot_20211026_220847.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 10. 2021 na 22:39, filllli napsal:

Já to vyřešil u auta z roku 2004 tak, že jsem koupil a vyměnil horní zámek z auta z roku 2001, tehdy se používaly jinačí a kvalitnější mikrospínače se kterýma problémy nebyly

Lenže ja to mam na diaľkové ovládanie zamykanie takže neviem ci to nebude vadiť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...