Jump to content

Rádio Stream MP3 nechytá žiadny signál


gabbi
 Share

Recommended Posts

Ahojte, v Octavii II, r.v. 2006 som mal neoriginálne rádio, ktoré fungovalo bez problémov. Vymenil som ho za originál Stream MP3, zapojil. Všetko ide, ale nechytí vôbec žiadny signál. Neoriginálne rádio malo privedené napájanie do antény, pri originálnom som anténu zapojil priamo do rádia bez tých všetkých redukcií. Čo robím zle / kde môže byť chyba?

Ďakujem.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj. Řešil bych to tak ,že bych změřil na anténním konektoru napětí, pri zapnutem rádiu pozor na zkrat. Proti bedně rádia a vnitřní v anténě. Musí tam být 12V . Pokud není je problém v rádiu. Další možnost zkusit v jiném autě ,pozor je nutné mít kód. V tvém autě půjde pokud tam bylo v jiném ne pouze přes kód. Dej vědět jak to dopadlo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

 • Similar Content

  • By PTiCA
   Návod jak aktivovat Coming-Home / Leaving-Home na voze ŠKODA Octavia 2 r.v. 2011
    
   Je potřeba VAG a v něm zobrazit:
   VCDS -> 09. Centralni elektrika -> 07. Kodovani -> tlacitko: Kalkulacka pro dlouhe kodovani -> Byt 17 Aktivovat body: Bit 0 -> Adaptivni svetla/Svetlo roh varianta (0 = Svetlo roh / 1 = Adaptivni svetla)
   Bit 3 -> Coming-home (CH) pres mlhova-svetla aktivni
   Bit 4 -> Assistance rizeni svetla (ADL) aktivni
   Bit 5 -> Coming-home (CH) aktivni
   Bit 6 -> Leaving-Home (LH) aktivni

    
   Výsledný BIN pro zápis by měl obsahovat: 01111001
    
   Uložit a první část je hotová Další věc je povolit Coming/Leaving-Home na budíkách v maxidotu a je hotovo  
           
    
   Narazil jsem i na video pro lepsi prehled:
    
    
  • By huja
   Mám OII MR07 s originálním alarmem. Pro možnost dochlazování turba jsem doplnil alarmem Keetec 8000 CAN. Auto mohu zavřít jak originál dálkou, tak klíčem - zámkem a také ovladačem od Keetecu - vždy se aktivují oba alarmy. Otevřít lze jen originál dálkou (oba alarmy deaktivovány) nebo klíčem (odblokují se pouze dveře řidiče a deaktivuje keetec) a následným zasunutím klíče do zapalování (deaktivuje se originál alarm a otevře centrál). Otevření ovladačem Keetec odblokuje pouze Keetec. Ovládání od Keetecu je napojeno k zámku řidiče. Otázka je, kam napojit ovládání Keetecu aby se deaktivoval Origo alarm a otevřel centrál. Lze to? Dík
  • By isquash
   Chtel jsem se zeptat, zda nekoho s climatronicem nepotkalo neco obdobneho. Pri nastavene jednotne teplote pro obe strany, napr. 21, mam na leve strane vetsi chlad nez na prave strane. Pri garancni prohlidce mi moji domnenku servis potvrdil, ale reseni se nekona, protoze nevedi. Zadali dotaz do Mlade Boleslavi a stale cekam na vyjadreni. Jelikoz pri garanci delali i flash RJ klimatizace, tak pocitam, ze SW to nebude. Ve vypisu pameti zavad je vse OK. Rozdil byl 5 - 6 stupnu leve a prave strany.
  • By karlos3
   Nevíte co by obsahovala výměna standart.mlhovek za ty nové s funkcí CORNER?
   Já na své Oct.II co mám pro sebe to nemám (v době kdy jsem jí kupoval to v nabídce ještě nebylo) a včera jsem poprvé jel večer s jednou s těch co mám ve firmě a maji právě tyto mlhovky s CORNER funkcí a líbilo se mi to,skvěle to pokrejvá ten mrtvej bod v zatáčkách v úplné tmě.
   Jasně je to taková kravinka a doteď jsem se bez toho naprosto v pohodě obešel,ale kdyby to znamenalo jen výměnu mlhovek a nějaké jednotky bez dalších úprav tak bych si to sehnal.Kdyby se musela předělávat eletkrika atd.tak na to kašlu.
   Nevíte někdo?
  • By DIAGNOSTIK
   Zajímalo by mně ,za kolik někdo dodělává tempomat do OCTAVKY II.
×
×
 • Create New...