Přejít na obsah

Výmena antény


Doporučené příspěvky

No myslím že pokud to bude stejné jako u Octavie 1, jakožto že asi jo, tak bych to neviděl nějak tragicky.

Na O1 jsem domontoval zadní část tapece střech ( no spíš stačilo mírně odchlípnout, odpojil jsem konektor antény od kabeláže, povolil jednou matkou anténu, starou anténu vyndal, dal novou,dotáhl matičku, zacvakl konektor, vrátil zpět tapec a hotovo.

Práce na 30 minut hooodně opatrné práce.

To budeš dávat na O2 se streamem ? Abysi zlepšil příjem nebo proč ji budeš měnit ??? Napiš pak poznatky jo ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
No myslím že pokud to bude stejné jako u Octavie 1, jakožto že asi jo, tak bych to neviděl nějak tragicky.

Na O1 jsem domontoval zadní část tapece střech ( no spíš stačilo mírně odchlípnout, odpojil jsem konektor antény od kabeláže, povolil jednou matkou anténu, starou anténu vyndal, dal novou,dotáhl matičku, zacvakl konektor, vrátil zpět tapec a hotovo.

Práce na 30 minut hooodně opatrné práce.

To budeš dávat na O2 se streamem ? Abysi zlepšil příjem nebo proč ji budeš měnit ??? Napiš pak poznatky jo ???

Tak tos nerozabíral TAPEC u O2 Combi - musíš rozebrat skoro půl auta ! - nehledě na to že zacvakaný díly docela orveš - nebo při nejlepším jen zbělá umělá hmota - v místě namáhání - pří odcvakávání! (nebo spíš - Odervávání)

Tedy skýtá to sundat - v zavazadlovým prostoru - skoro veškrou umělou hmotu + lampičky

Dále krytí na ZADNÍCH , A hlavne středových sloupcích - a to taky není sranda - nasazovat to pak na ty napínáky bezp. pásů !!!

A to všechno jen proto - abys mohl nepatrně odchlípnout tapec - abys tam (i tak nepohodlně) mohl prostrčit alespoň trošku ruku - na tu MATKU"

Protože když toto všechno neudéláš - TAPEC se pěkne zlomí .

Ale i po této procedůře když to děláš jen sám - se ti i tak trochu zlomí - a to o napůl povolený držátka u spolujezdce a ridiče! - kde je to schválně napůl spuštěný - jinak by se zase zlomil až vepředu.(to sám nejde uhlídat)

Je to prostě děs - a hlavně to nedelat ve spechu.

Já podrápal zadní kryt - jak mi sjel šroubovák:(

Já tahal ješte kabel pro GPS - a Prace na celej pul den , mozná den!

Editováno: , autor: jirkadj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 14 let později...

Zdravím menil som pôvodnú anténu s výstupom RAKU/RAST (FM + telefón) za anténu zo Superbu 2 (3C0 035 507 AA) redukciu z RAKU na FAKRA som vyrobil z konektorov, no po zapojení to hrá ešte horšie než pôvodná anténa ... čítam teraz na škoda-diely.sk že tá anténa zo Superba je pre systémy s prípravou pre telefón, vhodná aj pre vozidlá s navigačným systémom. Telefón ma nezaujíma, rádio mám STREAM takže žiadne navi. Ak to teda chápem správne tak tá anténa čo mám nebude fungovať? (má jediný výstup ktorý je kombinovaný pre FM, telefón a GPS) pretože väčšina antén s GPS má 3 výstupy zvlášť pre FM, telefón a navi. Alebo je len vadná tá DIY redukcia, aby som nezháňal redukciu ak to beztak fungovať nebude. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj .Nedokazu to odpovedet , ale chyba muz bat nekde ve svodu , v konektorech , nez si kupoval antenu , tak si s eme zeptat , pokud nepouzivas , ani mobil ani navi , je ta natena co si koupil naprosto zbytecna a draha. Konstrukce , je dosto slozita aby umela tri pasma , mohlo se s tat ze pri vyrobe dosklo k chabe proto to nehraje , pokud to jde , vratit udelej to , ja pouzivam antuenu od ceskeho vyrobce ktera je odzkousena i na cinskych andorid radiich , prijem o mnohem lespi , pokud chces tady je odkaz , konektor ti udelaji na prani , ale je lepsi poslat obrazek , aby to bylo komplet , cnna je vyssi ale , funguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj .Nedokazu to odpovedet , ale chyba muz bat nekde ve svodu , v konektorech , nez si kupoval antenu , tak si s eme zeptat , pokud nepouzivas , ani mobil ani navi , je ta natena co si koupil naprosto zbytecna a draha. Konstrukce , je dosto slozita aby umela tri pasma , mohlo se stat ze pri vyrobe dosklo k chybe proto to nehraje , pokud to jde , vratit udelej to , ja pouzivam antenu od ceskeho vyrobce, ktera je odzkousena i na cinskych andorid radiich , prijem o mnohem lespi , pokud chces tady je odkaz , konektor ti udelaji na prani , ale je lepsi poslat obrazek , aby to bylo komplet , cena je vyssi ale , funguje

http://www.correct.cz/detail.php3?typ=Aa8.3&odvetvi=auto.aant

to je z prutem pokud chces ploutev (ve meste nefunguje tak jako prut ) tady

http://www.correct.cz/detail.php3?typ=Shark.LUXIII&odvetvi=auto.aant

Editováno: , autor: Tomdlouhan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...