Přejít na obsah

Zadní blinkry - výměna žárovky za LED - kódování


TomasCZ

Doporučené příspěvky

Zdravím,

dotaz se týká Golfa 7, snad tedy nikoho nepohorším, ale domnívám se, že by toto mohlo být stejné a užitečné i pro škodovkáře.

 

Rozhodl jsem se zkusit vyměnit žárovky v zadních blinkrech za LEDky včetně nakodování (i přesto, že nebyl po výměně problém se signalizací prasklé žárovky). S výsledkem jsem spokojený, rozdílu si sice všimne jen "fajnšmekr", ale mě to těší. 😆

 

Kódoval jsem kanál:
- "Leuchte18BLK HLA60 – Lasttyp 18" -> kde jsem zadal novou hodnotu "40 - Allgemeine LED" a následně v kanálu "Leuchte18BLK HLA60 – Dimmwert AB 18" novou hodnotu 127.

- "Leuchte19BLK HRC31 – Lasttyp 19" -> kde jsem zadal novou hodnotu "40 - Allgemeine LED" a následně v kanálu "Leuchte19BLK HRC31 – Dimmwert AB 19" novou hodnotu 127.

 

Nicméně při bližším zkoumání možných hodnot jsem zjistil, že v seznamu jsou možnosti "40 - allgemeine LED" a "43 - allgemeine LED" a zároveň tam je i položka "38 - LED Blinkleuchten".

 

Dokázal by mi někdo poradit v čem se to liší a jestli jsem vybral správně? 😉

 

Předem díky!
Tomáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, danno1771 napsal:

Ja som po výmene zadných blinkrov dal tiež položku 38, najskôr teda položku 40, odskúšal a potom nahodil 38. Za mňa som rozdiel nespozoroval.

 

Zkoušel jsem 40 a 43 (38 jsem objevil až následně) :) a taky jsem žádný rozdíl nezpozoroval ... "Nejbohatší" diskusi na toto téma jsem našel tady: Mk7 Golf/GSW LED Reverse Light Coding | Ross-Tech Forums, odnesl jsem si z toho, že správná hodnota asi není úplně podstatná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chyby to nehlási takže asi je to potom správne aj v mojom prípade :)

 

Ja som si objednal Osram z alza.sk na druhý deň v tom ich boxe som už vyberal.

Parkovačky:

https://www.alza.sk/auto/osram-ledriving-sl-p21w-studene-biela-6000k-12-v-dva-kusy-v-baleni-d6111631.htm

Blinkre:

https://www.alza.sk/auto/osram-ledriving-sl-py21w-zlta-12-v-dva-kusy-v-baleni-d6161499.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...