Přejít na obsah

Predaj auta, ako na to kym sa preda...


Kraki

Doporučené příspěvky

Ahoj, chcel by som poprosit o radu, tych ktori maju s predajmi vacsie skusenosti. 

Je mi jasna kupno-predajna zmluva, skor sa mi jedna o proces pred samotnym odpredajom.

Ako postupovat pokial by chcel zaujemca zobrat auto na prehliadku do servisu, pripadne sa s nim previezt.

Auto by som asi nedal z ruky kym nie je odpredane, ale znamena to ze treba ist s nim fyzicky do jeho servisu? Existuje nejaka zmluva ktora riesi poskodenie napriklad pri skusobnej jazde - havaria sposobena buducim kupujucim...

dik za rady a skusenosti

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Sice je to už asi neaktuální, ale...

 

NIKDY by jsem nedal z ruky svoje auto ne dokud bude prodaný, ale dokud nebude přepsaný.

 

Mimochodem když prodávám auto starý 10 a více let, tak do kupní smlouvy zanesu všechny závady co má, ale přidám tam formulaci, že kupující kupuje auto jak "stojí a leží" a také že prodávající dává na vědomí, že neposkytuje na vůz záruku, s čímž kupující souhlasí.

 

Ty starosti ti za to nestojí. Věř mi. Pokud auto neberu z bazaru, tak ve stejný den prodat a ve stejný den přepsat.

 

I kdybych si kvůli tomu měl vzít v práci dovolenou.

 

Když jsem v lednu prodával svoji jedničkovou oktávku, a kupci to chtěli vidět v autorizáku zespodu, tak jsem jim připočítal náklady na palivo z místa prodeje do servisu a prohlídku v ceně 1.300,- Kč si samozřejmě hradil kupující. U všeho jsem osobně byl.

A osobní přítomnost u předváděcí jízdy je snad samozřejmost. Co když by mi to někdo rozsekal? Nehrozí!

 

Prostě klíčky dostanete, až vyjdeme z úřadu s techničákem napsaným na Vás. Tečka!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...