Přejít na obsah

Leon 2021 - Búchanie pri rozjazde


daav777

Doporučené příspěvky

Pozdravujem, ospravedlňujem sa že píšem práve tu, no som už bezvládny pri riešení môjho problému. Mám nový SEAT Leon ktorý mi vždy pri prvom rozjazde po naštartovaní motoru búcha niekde od podvozku, pričom to búchanie mierne cítiť aj na pedáloch. Robí to pri rozjazde a ešte pri dosiahnutí rýchlosti 16km/h. Ďalšiu jazdu niekedy sprevádza taktiež buchnutie niekde v podvozkovej časti a najviac pri prejazde zákrutou. Vopred ďakujem za prípadné rady, som z auta nešťastný.

Editováno: , autor: daav777
Doplnenie videa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, môže to byť, videl som to aj u iného Leonu na videu, no jemu to robilo len pri dynamickej jazde v prudkých zákrutách. Mne to robí stále pri rozbiehaní a niekedy v zákrute, aj keď idem 70km/h, kde nemá šancu ABS byť ešte na hrane. Predtým som mal Leon r.v 2018 a tam to nič také nerobilo, taktiež ani Scala r.v 2019.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem za rady, no XDS vylučujem že to môže byť, na predchádzajúcom Leone som mal tiež XDS a potom nakódované XDS šport ale žiadne z nich to tak nerobilo. Nieje možné že by to takto na novom aute robilo. A kolesá tiež nie. Žiaľ, asi sa to nebude dať vyriešiť a auto bude musieť ísť z domu ďalší rok.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skúšal som no neúspešne. Technik pri rozbiehaní nič nepočul a v zákrutách keď to nerobí pravidelne tak to nemám vnímať a riešiť. Len ma to dosť znervózňuje keď viem, že moje minulé auto to nerobí a toto búcha/klepe.. Je to na nervy s takým autom. A o vŕzganí v interiéri ani nevravím..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áno presne je to ten zvuk, aký vydáva aj moje auto.. No niekedy to robí aj viac krát. Ďakujem za objasnenie, myslel som si že je na aute niečo pokazené, keďže prechádzajúca generácia mi nič také nerobila. Ako si mimochodom spokojný s autom a 1.5 tsi motorom? Ja mám verziu 96kw a nieje to žiadna sláva, 1.2 81kw bola oveľa živšia ako toto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...