Přejít na obsah

Chromová lišta předního nárazníku


HapeCZ

Doporučené příspěvky

Ahoj všem, zakoupil jsem na svou O-III Fl. r.v.2019 středovou, levou a pravou chrom.lištu. Jedná se o originální díly Škoda Auto. Má někdo prosím zkušenost s jejich dodatečnou instalací? Délkově i tvarově jsou O.K, ale přijde mi, že lišty jsou úzké a hrana nárazníku je tlustá. Není k tomu žádný návod, zda se lepí nebo nějak nacvaknou. Jsou na nich jakési plastové packy, ale prostě to nejde nikterak nasadit. Děkuji PetrScreenshot_20211121-204748_Opera.thumb.jpg.478119a11d79aefeadd2ec6dfc8980fa.jpgScreenshot_20211121-210253_Opera.thumb.jpg.12450bd95fc4415dae8bd098db641958.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Musí se kompletně vyměnit ty mřížky předního nárazníku za jiné. Konkrétně se jedná o :

Krytka předního nárazníku pravá 5E0 807 682 G 9B9

Krytka předního nárazníku levá 5E0 807 681 G 9B9

Střední mřížka předního nárazníku 5E0 853 677 M 9B9

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Chci vyměnit mřížky předního nárazníku, ale nevím jak je sundat.
Samozřejmě jsem koukal do návodu a znám postup. Teda aspoň u těch krajních kolem mlhovek, ale za boha je nemohu vycvaknout celé. Uvolním horní část a ať za to tahám sebevětší silou, zbytek nepovolí.
Je na to nějaká finta?
Samozřejmě, že tak nevím jak se sundává ta prostřední, ale předpokládám, že jak se mi podaří sundat ty krajní, tak se dostanu i k ní.

EDIT:
Tak už to vím.
Kde nepomůže hrubá síla, pomůže ještě hrubší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...