Přejít na obsah

parkovací kamera - liftback


Zzzzz

Doporučené příspěvky

Zdravím, mám O4 2.0 TDI Style, Style Plus liftback a rád bych zjistil, jestli jsem sám, kdo má sice plně funkční couvací kameru, ale i když modul kamery obsahuje i ostřik, tak tento nefunguje ani v návodovém reřimu: zařazené R, nebo rozvícená světla, jako podmínka pro ostřik předních světlometů?

Nemám zatím chuť do toho hrabat a hledat, jestli tam vede rozvod pro ostřik, nebo je to jen univerzální modul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Zzzzz změnil název na parkovací kamera - liftback
před 31 minutami, Jan R. napsal:

@RDMBRmá kameru a bez stěrače ?

ano, objednávka 2-2021 převzetí 7-2021 a v konfiguraci: OCTAVIASTYLE 2,0 TDI 110 kW 7-stup. automat. Style Plus, tam byla už v konfiguraci a je tam. Dotaz na stěrač, coby další doplňkovou výbavu jsem nechtěl, neb se mi nelíbí, že "boří" línii zadku.

Editováno: , autor: Zzzzz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 31. 12. 2021 na 11:47, jiri001 napsal:

No tak to musím taky vyzkoušet, neb prozatím jsem jen nadával, jak špinavé to je :-) Taky mám style plus a bez zadního stěrače.

je to určitě v pohodě, jen jsem to nějak neuměl najít ;-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
před 1 hodinou, JirikHL napsal:

@Romangsxr750Díky za odpověď. Ok tak si píšu poznámku pro servis, že to budu chtít zkontrolovat. Jak začalo být teď sychravo tak bych někdy ten ostřikovač užil. 

Jen pro jistotu, jaký máš pls sw? 

Mam MR2023, jinak zadni sterac nemam 

20220808_204842.jpg

Editováno: , autor: Romangsxr750
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...