Jump to content

parkovací kamera - liftback

Zzzzz
 Share

Recommended Posts

Zdravím, mám O4 2.0 TDI Style, Style Plus liftback a rád bych zjistil, jestli jsem sám, kdo má sice plně funkční couvací kameru, ale i když modul kamery obsahuje i ostřik, tak tento nefunguje ani v návodovém reřimu: zařazené R, nebo rozvícená světla, jako podmínka pro ostřik předních světlometů?

Nemám zatím chuť do toho hrabat a hledat, jestli tam vede rozvod pro ostřik, nebo je to jen univerzální modul.

• Zzzzz changed the title to parkovací kamera - liftback
před 31 minutami, Jan R. napsal:

@RDMBRmá kameru a bez stěrače ?

ano, objednávka 2-2021 převzetí 7-2021 a v konfiguraci: OCTAVIASTYLE 2,0 TDI 110 kW 7-stup. automat. Style Plus, tam byla už v konfiguraci a je tam. Dotaz na stěrač, coby další doplňkovou výbavu jsem nechtěl, neb se mi nelíbí, že "boří" línii zadku.

Edited by Zzzzz

ostrek zadnej kamery je len ak máš stierač vzadu - toľko podľa predajcu, preto som si objednával stierač na liftback aj keď vyzerá hlúpo.

u kombíku tým pádom je ostrek vždy, pretože tam je vždy aj stierač. Používa sa rovnaký výstup na ostrekovač.

Díky moc všem,

už jsem to v menu infotaimentu pod nastavením jasu....  našel a opravdu ostřikuje přes kliknutí na ikonu i bez výbavy zadního stěrače.

2126459750_2021-11-2417_25_39.thumb.jpg.2a09124c818e28717b023587f681a73d.jpg

Edited by Zzzzz
  • Upvote 3