Přejít na obsah

tlačítko telefonu na MF volantu


trywet

Doporučené příspěvky

Ahoj škodováci,

 

kupuji Citigo FL s malým nájezdem a v nezvykle slušné výbavě. Kromě střešního okna a radia Swing má úplně vše. Rádio Swing plánuji dodělat. Nicméně má i MF volant a rádio Blues (které jak známo neumožňuje konektivitu s telefonem). Vrtá mi hlavou jedna věc. Proč MF volant má tlačítko telefonu, které nic nedělá? Neznamená to, že byl volant měněn dodatečně? Nějak se mi nezdá, že by Škodovka montovala MF volant s tlačítkem telefonu do auta, které nemá konektivitu. Ono ve výsledku je to asi dobře, když budu Swing dodělávat. Jen by mě zajímal Váš názor. Taky máte někdo volant s tlačítkem telefonu od výroby přestože nemáte BT?

 

Díky!   

Editováno: , autor: trywet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, ExecutedDonut napsal:

Odhadoval bych to spíš na tu dodělávku, mám fábii III původně s rádiem swing bez BT a tlačítka kde by měl být telefon jsou zaslepená

Máš pls fotku? Nevím zdali nemyslíš přímo na rádiu. Ještě jsem neviděl volant se zaslepeným tlačítkem k telefonu. Díky :)

 

  

před 20 hodinami, pasat napsal:

Ahoj a myslím že v pohodě.

Je to "příprava" aneb úspora, aby nemusela být verze MF volantu bez tlačítka telefonu. Myslím, že když ho nyní zmáčkneš, tak se rádio ztlumí...Zkus to 😉

Hele přišlo mi, že to nic nedělá. Ztlumení jsem taky očekávál. Nicméně jsem to pouze mačkal a nedržel. Tak ještě zkusím to :)

Editováno: , autor: trywet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IMG_20190329_154937.thumb.jpg.2e2d734b2218f696a5d738819b95c179.jpgMěl jsem Citigo Style Plus a to tlačítko jsem tam měl. Nic není doděláváno, bylo to od výroby. Měl jsem výbavu, která bohužel neumožňovala připojení telefonu přes BT. Musel bych koupit jiné rádio a osvětlení s mikrofonem. Nic jsem neřešil, auto prodal a koupil jiné (z jiného důvodu).

Editováno: , autor: graun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, ExecutedDonut napsal:

Máš štěstí, půlhodiny zpět jsem ho vytáhl z auta tak ho tu mám teď u sebe 😀

 

IMG_20211212_161535.thumb.jpg.629f844f0b1ae7ade749cc92f5753cd9.jpgIMG_20211212_161542.thumb.jpg.c80857e45e0bb4ac482275b2bafda613.jpg

 

tam kde by měl být telefon a ta druhá funkce tlačítka vůbec nejdou zmáčknout

Diky moc. Ty hele to mi ani neprijde jako volant ze citiga. Mozna nejaky jiny MR. Muj je 2017 a to tlacitko je uplne v levo, jak ma kolega pod Tebou.

před 40 minutami, graun napsal:

IMG_20190329_154937.thumb.jpg.2e2d734b2218f696a5d738819b95c179.jpgMěl jsem Citigo Style Plus a to tlačítko jsem tam měl. Nic není doděláváno, bylo to od výroby. Měl jsem výbavu, která bohužel neumožňovala připojení telefonu přes BT. Musel bych koupit jiné rádio a osvětlení s mikrofonem. Nic jsem neřešil, auto prodal a koupil jiné (z jiného důvodu).

Diky! A to tlacitko Ti neco delalo (ztlumovalo) a nebo bylo taky mrtve? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manželka má to samé. Je to originál od vyroby s radiem blues a to tlačítko na nic nereaguje.

Bylo to součástí paketu.

Style Plus:
malý kožený paket s multifunkčním 
volantem(2), signalizace vzdálenosti při 
parkování vzadu a vyhřívání předních sedadel

 

CarPhoto-600b3a28cb945__big.jpg

Editováno: , autor: voltys
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...