Přejít na obsah

Start stop nefunguje / vysoka spotreba elektriky


Skodascalafordaily

Doporučené příspěvky

Dobrý deň mám Scalu 1.5 TSI 110KW pred 3 dňami som si všimol že mi nefunguje SS keď som sa pozrel na "stav vozidla" zistil som že mi vypisuje hlášku Spotreba elektriky je vysoká hlášku som neriešil včera som išiel tú istú trasu a hlášku už nevypisovalo. Dnes hlášku vypisovalo zasa. Scalu mám 6 mesiacov a do teraz ta hláška nevypisovala. Škodovku mám prvý krát v živote je táto hláška normálna v zime alebo mám niečo robiť? Budem rád za každú radu ďakujem. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Změř si napětí baterky po pár hodinách stání.

Pokud bude mít 12,2V nebo méně tak baterku dobí! Obzvlášť teď v zimě. 

 

Často tu lidi vytahujou kabel SS na mínusu bat. Jestli jezdíš kratší trasy tak za sebe určitě doporučuji. 

Jsou tu příznivci i odpůrci. 

Je to na každém. Nikomu to nenutím, ale pod 12,2V půjde baterka po +- 2 letech do kopru. 

Je toho tu o "inteligentním dobíjení" hodně. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Žádný detaily o závadě auto nepíše, nefunguje výhřev sedaček, ještě prý někdy nesvítí osvětlení v interiéru, toho jsem si nevšiml. Aktuálně vybírám nový auto a jsem zděšen, nic není skladem. Jak se mně něco pokazí, jde to hned pryč. Do teď měla rekord Ibiza, ta šla po 2,5 letech, Scala ji trumfne :) Hlavně ať se k tomu nepřidá další kontrolka a nouzák, do servisu je to 30km. Chjo, tak dobrý auto vlastnostma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě se objevila kombinace závady EPC a ACC po startu. Chcípnutí a znovunastartování pomohlo a toto se mi stalo asi 2x během tří měsíců. V servise diagnostika a vyměnili snímač otáček vačkového hřídele - že prý nějaké kusy mohou dělat neplechu. Zatím to jede OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Michal T. napsal:

U mě se objevila kombinace závady EPC a ACC po startu. Chcípnutí a znovunastartování pomohlo a toto se mi stalo asi 2x během tří měsíců. V servise diagnostika a vyměnili snímač otáček vačkového hřídele - že prý nějaké kusy mohou dělat neplechu. Zatím to jede OK.

ahoj... mne sa dnes tiez ECP, ale s porucha start stop systemu, ci co to vyhodilo... a zahadne dnes mi pred tym volal servisak, ze za 21 dni mam vymenu oleja... po zhasnuti motora a znovu nastartovani to obidvoje zmizlo... zajtra tam zbehnem a opytam sa ho, ze ci to je casta zavada... do 22-ho nejdem s tym cakat, ked mam servis dohodnuty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...