Přejít na obsah

Superb III odvětrávané sedačky


Ivana_Ostrava

Doporučené příspěvky

Zdravím místní pány, jsem žena, přítel koupil nový vůz (Superb III, Sportline, combi). Konfiguroval ho online a vybral sedačky doplatkové v kůži, odvětrávané. Při prvním projetí na delší vzdálenost po převzetí vozu jsme hned cítili, že sedačky jsou rozhodně tvrdší než u naší původní Octavie (poslední generace, obyčejné látkové sedačky ze základní výbavy). Máte někdo podobný pocit, nebo je to jen čistě individuální? Jela jsem už v mnoha vozech (levných, obyčejných), ale tyto sedačky jsou ty nejméně pohodlné s přehledem. Asi že jsou ve voze "Sportline", tak jsou jakože tvrdší? Nebo je to tou technologií odvětrávání, pak to je tvrdší? Už jsem si objednala online ortopedický podsadák na židli, abych vydržela v autě sedět déle jako 30 minut a "netvrdnul" mi zadek. Jsem dost zklamaná, látkové sedačky z Octavie jsou jako křesílko, toto je jak lavice. Přítel si s výběrem dal takovou práci a nakonec celý dojem kazí tvrdé sedačky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a máte integrované opěrky hlavy ? nebo opěrky s nastavitelnou výškou na "tyčkách" ?

jde mi o identifikaci sedaček, protože si myslím, že sportline sedačky s odvětráním nebyly (ale nevím, jak u posledního MR) ...

 

sám mám sporline sedačky a přijdou mi v pohodě. jsem ale obří postavy (výška i šířka). má žena si však také nestěžuje ... ta je naopak drobné postavy ... jen v zatáčkách mi v sedačce "lítá" ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přítel si s výběrem dal takovou práci a nakonec celý dojem kazí tvrdé sedačky.

 

mě připadá celý příspěvek jako hloupý vtip, vůbec by mě to nepřekvapilo .

Mimochodem , myslím že ventilované Sportline neexistují...

 

Ale když už..., ventilované sedačky mám a za mě tedy žádný problém oproti minulému Superbu S3 bez ventilace i S2 😊.

Screenshot_20211214-104553_Google PDF Viewer.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@jak.cz nemáš úplně pravdu, do Sportline ventilované sedačky jdou, stačí se podívat do konfigurátoru nebo do ceníku:

 

image.thumb.png.7f4a2fde1ff6541e8666c86d3763b9c5.png

 

jinak ano, ventilované kožené jsou super a lepší jsem zatím v žádné Škodovce neměl, pravdou je také to že jsem hodně vysoký a hmotný, což asi slečna nebude, když dostává takové dárečky...

Editováno: , autor: guest100
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Možno sa to ešte v budúcnosti zlepší, ale tiež mi pripadajú sedačky (L&K ventilované s masážou) trochu tvrdšie. Nič kritické, na ortopedickú podložku to nie je, ale všimol som si toho po pár kilometroch. Možno to chce iba čas, resp. aby sa trochu vysedeli. Uvidíme. 🙂

Musím ale dodať, že na dennej báze mám možnosť porovnávať iba s Fabiou II, čo sú 10 ročné textilné sedačky iba s vyhrievaním, samozrejme bez ventilácie masáže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

A ja mam dotaz z malinko jineho soudku, ale stale se tykajici ventilovanych sedacek, smerujici zejmena k majitelům supu s temito sadackami. Je tato fc. na sedacce poznat, ma efekt, ma smysl jit kvuli tomu do L&K? Jedna se mi o to, ze ted v lete (mam alcantaru) auto vyhrate na parkovišti, uz pred prichodem dalkou otevru vsechny okna at se vyvetra, nejakou chvili jeste cekam, ale i tak je sedacka vyhrata na šílenou teplotu, jak nekam dojedu tak samo na zádech košile mokra jak bych se sprchoval, nechutně upocena od horké sedačky. Tak pak nemůžu nikde vejit, takze prevlikarna. Me by v souvislosti s tímto zajímalo, jestli dokáže tento efekt, dá li se to tak nazvat, ventilovaná sedačka eliminovat. Nijak detailně jsem to nezkoumal, takže ani nevím jestli sedačka ma vlastni ventilátor, nebo je tam rozvod vzduchu od topeni, jestli je ventilovaná cela, nebo pouze zadá. Za vaše postřehy a zkušenosti předem, dekuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Superb III odvětrávané sedačky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...