Přejít na obsah

Porucha Front assist nema vyhled - stret se zveri


ajkpark

Doporučené příspěvky

Ahoj lidi, mam dotaz, kamaradovi po drobnem střetu se zveri, bez jakeholiv viditelneho poskozeni, hlasi front assist v momente, kdy ma upozorňovat na prekazku, chybu, ze nemá vyhled, a neni tedy funkční - zvukove tony ani brzdeni. 

Je tento senzor umisten za chladici mrizkou pod znakem Skoda? Da se k nemu nějak rozumne dostat?

 

Octavia 3 combi FL 2.0Tdi rv 2019

 

Diky za jakekolov napady. 

Editováno: , autor: ajkpark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,
když zapne zapalování, tak nehlásí Front Assist už v ten moment, že je nedostupný? 
Není možné, že je poškozený ten plast před radarem, i kdyby jen drobná prasklina? Může to dělat nějakou neplechu.
A pokud se nepletu, tak k radaru se nedá dostat jinak, než sundáním nárazníku, protože ten plast před radarem je součástí mřížky a mřížka nelze z nárazníku snadno sundat, proto se sundavá celý nárazník, ale možná se pletu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj,

 

tak to hlásí i při startu (otočením klíčku do pozice 1) ... takže jediná možnost zřejmě servis. Koukal jsem na to s kamarádem, opravdu nikde není vidět žádné poškození, takže se to muselo odehrát uvnitř tohoto prostoru, kde je ten senzor, asi nějaký úchyt nebo něco. Každopádně děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem letos potkal srnku , radar se mě po střetu jen tak houpal na drátech ( vycvaknutý z držáku ) po nainstalování zpět na svoje místo naštěstí chodí jak má .

Překontroloval bych jestli není někde něco prasknutého nebo poškozený kabel ... Pokud ne tak to bude asi na výměnu radaru 👎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...