Přejít na obsah

Dodatečná montáž vybavení


samurraj

Doporučené příspěvky

Ahoj Škodováci, konkrétně Scalaři. Řešil jsem u své nové Scaly pedály, kde jsem okamžitě vyměnil původní za ty ocelové (vypadá to mnohem lépe). 

Nyní řeším dvě věci:

1) Výměna plaketky na volantu. Mám dvouramenný (viz. obrázek) a je na něm origo černá plaketka, kterou bych chtěl vyměnit za tu s nápisem Sportline. Bohužel u prodejce té plaketky mě bylo řečeno, že prý ta plaketka lze vyměnit pouze u tříramenných volantů...tak nevím. Pokud by to vyměnit šlo, zajímalo by mě, jak se ta plaketka z volantu dostane.

2) Osvětlení nástupního prostoru předních dveří. Rád bych měl u své Scaly to LEDkové osvětlení v předních dveří s nápisem na zem ŠKODA. Na netu se to prodává cca za 2000Kč za pár. Píšou u toho montáž ve značkovém servisu. Tak by mě zase zajímalo, jestli toto u Scaly jde dodělat a jestli jste to někdo řešil.

Budu rád za každý přínosný názor. Dík Vašek

Volant.jpg

obrázek_2021-12-18_133343.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...