Přejít na obsah

Zámek řidiče-Chyba odemykání


Jeenas

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

Mám O3 rv. 2019 vybavený KESSY. Dnes se mi projevil problém, kdy při odemykání vozidla zůstanou dveře u řidiče zamčená a to jak při odemykání přes KESSY, tak i přes DO. Všechny ostatní dveře + kufr se normálně odemykají/zamykají. Dveře jsem nakonec otevřel zevnitř a při zamčení (jak přes KESSY, tak i DO) se normálně zamknou, ale již se zase jako jediné neodemknou. 

 

Auto je ještě v záruce, tak se samozřejmě chystám do servisu, jen se Vás chci zeptat na případné nápady, nebo připomínky.

 

Předem se omlouvám pokud jsem omylem založil duplicitní téma, nebo nevhodně zvolil kategorii.

 

Přeji příjemný zbytek večera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj,

 

Shodou okolností jsem auto dnes přebral ze servisu.

 

Problém se postupně projevoval častěji, například nově se dveře řidiče občas i nezamykaly. tak auto nakonec putovalo do servisu, pro jistotu jsem měl problém natočený na mobilu, naštěstí při zkoušce přijímacím technikem se problém projevil.

 

Ve finále výsledek: Výměna zámku LP dveří v rámci záruky a doufám, že se problém již neprojeví.

 

@jirikzJe divné, že nic nenašli, problém by se měl zapsat do paměti závad (já jsem tam něco měl). Jedině co mě napadá, tak to co jsem udělal já, natočit si problém a jít tam. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...