Přejít na obsah

Velikost disků


mirda328

Doporučené příspěvky

A kvůli čemu to asi tak bylo když na mě bliká ABS, už to tak jednou udělalo a teď to udělalo zase.

 

Jasně a teď budu poslouchat žvásty o tom jak nebezpečného prohřešku jsem se dopustil jak jsem změnil jízdní vlastnosti a ohrozil plynulost a bezpečnost na silnicích a měl bych se jít udat na policejní stanici. Nechápu Vás...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne to pripomína správanie sa 35-40% voličov na Slovensku. Sťažujú sa, že ako je všetko na hovno a zle sa im žije, ale nejak im nedochádza to, že si za to môžu aj sami, keď stále volia hranola a jeho stranu.

 

V tomto vlákne je to úplne rovnaké, Kvitek je nasraný na svoje auto a nechápe, že čo je to za šmejd, ale taký detail, že nasadil rozdielne veľkosti pneumatík ktoré jeho problém spôsobili, tak to je úplne v poriadku. Hlavne, že mi všetci tu máme táraniny...

Editováno: , autor: e1.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem viděl všechno hada srat, stonožku chcat, ponožky na zip, ale tohle? V tvém případě si určitě přečti jak funguje ABS a hlavně jak a z čeho vyhodnocuje údaje pro svou správnou činnost. A kdyby Ti zbylo trocha nafty doma někde a bylo Ti ji líto, tak ji do toho Roomstera nelij. A nebo nalij. Dělej si co chceš, ale nesváděj to na automobilky.

 

To je to samé jako když do mikrovlnky nesmíš strkat nádobí s pozlaceným. No to si z nás keramičky dělají prdel, aby nám diktovaly co si mám a nemám strčit do mikrovlnky.

 

Navštiv tuto stránku a dej nám pak vědět, jak si dopadl http://cz.iq-test.eu/ Pro vyhodnocení musíš poslat SMS.

Editováno: , autor: agent007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vy jste to vůbec nepochopili!!!

 

Vím o tom že jsem dal jiné pneumatiky!!!

 

Neříkám že auto je šmejd, ale je prostě nedodělané. To je takovej problém aby se na palubovce rozsvítila JEDNA kontrolka ABS je v prdeli protože mají kola jiné otáčky. A konec šmitec a jede se dál? Né, ona se musí rozblikat celá palubovka jak vánoční stromeček, vypnout posilovač řízení i ABS a začít ukazovat v každé zatáčce že se palivo v nádrži přelívá ze strany na stranu a ještě tomu vypnout měřič spotřeby a tachometr??? 

 

Jo dneska jsem to říkal v práci a shodli jsme se na tom že některým lidem by se mělo rovnou zablokovat i nastartování takového auta. Ale u normálních jedinců jsme se shodli na tom že to je prostě idiokracie kdy stroje se snaží za nás přemýšlet. Už to chápete nebo jsem jedinej superčlověk na světě kterej může řidit auto s rozdílnýma kolama?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže na jednej náprave boli 185/55 R15 a na druhej 195/65 R15, chápem to dobre? 

Čiže, ty si dal na rozdielne nápravy kolesá ktorých priemer je rozdielny o 5cm a obvod o 15.7cm čo dáva rozdiel v rýchlosti asi nejakých 8.55%.

 

Na aute máš ABS ktoré funguje na vyhodnocovaní otáčok jednotlivých kolies, ty mu urobíš toto a auto sa z toho poserie a ty stále nechápeš ako je to možné?

 

Ja ti poviem; ZLÉ AUTO!!! Správne nekoncernové auto by ti za tento výkon malo ešte poďakovať a odmeniť sa menšou spotrebou ;)

Editováno: , autor: Lordiik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, já to chápu. Ale u jedné nejmenované cizokrajne nekoncernové sračky která najezdila 100.000km na mix trafooleje s fritovacím olejem, se jen rožla jedna jedina kontrolka o nefunkčnosti ESP a ABS, jednou to cinklo a bylo po problému, to auto jelo normálně.

 

Tady to ZLÉ koncernové auto se rozblikalo jako vánoční stromeček, dělalo vylomeniny, ukazovalo : "cosi, kdesi, jaksi, nakašli si, nebudu se s tebou bavit dokud to neopravíš tak jak já chci".

 

To mi na tom vadí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej až si to přečte Ekkar,ten mu dá...

Mám osobní zkušenost, že na roomsteru nasazený 185/55 R15 vepředu a 185/65 R14 vzadu fungovaly naprosto korektně, jen auto mělo snahu víc klouzat bokem v zatáčkách na nižší adhezi (bylo to v zimě). Navíc to vypadalo úplně přirozeně, ani z boku nebylo nijak výrazně nápadný, že by vepředu byly jiný gumy i ráfky než vzadu. Problém nastal v momentě, kdy mělo dojít na přezouvání, respektive "rotaci" kol na autě - ty 14" ráfky nešly nasadit na přední nápravu, protože je osazená brzdičema C-54 a přes ty se 14" ráfek jednoduše "nepřetáhne"... Nebyl jsem autorem tohohle hovadózního řešení, ale žádný kontrolky to nerozsvěcelo a ani na VAGu nebyly žádný závadový hlášky.

 

Ale nacpat na auto na stejně velký ráfky na každou nápravu různý profilový čísla gum, jo, na to už musí bejt jedinec doslova KVETOUCÍ INTELIGENCÍ ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...