Přejít na obsah

Velikost disků


mirda328

Doporučené příspěvky

Zdarvim. Toto vlakno mi pride ako vhodne na moju otazku.

Prave cakam na moju novu FII combi 1,2TSI 77kW a po mojej povodnej FI 1,2 HTP 47kW mi ostanu zimne disky z gumami 165/70-14''.

A otazka znie ci stare disky budu pasovat po technickej (ci ich tam vobec napasujem) aj legislativnej (ci su zapisane v TP) stranke?

Dakujem

Editováno: , autor: pepelopezz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro 77kw verze(tsi a tdi) jsou minimem 15" kola kvuli velikosti předních brzd 288mm

no sak se ptam, jestli dostal 77kW benzin ve fabii taky 15ti palcovej podvozek jako u roomsteru :) tak to je dobre, aspon nejaka pozitivni zmena, kdyz uz se pro prostredni motorizace nedelaji s ESP kotouce vzadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cavte.ja chcem kupit zimne 15tky s rozmerom 185/60.a teraz otazka.chcem elektrony kupit.neviete mi poradit ake ET by som mal kupit aby mi elektron netrcal nad gumy?inac elektr mam kupit 6,5J*15 alebo 6J*15? viem akurat ze 5*100.Dikes za info.

Zdravím tě, já bych se asi držel doporučení výrobce, když se jedná o zimní gumy. Doporučené pro 185/60 jsou 6J*15 ET43. Nejde tady až tak o parádu, ale čím nižší ET a tím vystrčenější kolo, tím více otlučený lak od posypových směsí (pokud nemáš zástěrky). Parádu můžeš dělat na letních kolech. Klidně vezmi 6,5J*15, tam rozdíl skoro nepoznáš, jen pneu bude na disku více roztažená, a to vypadá líp, ale s tím ET bych to moc nepřeháněl. Já měl na FI Enzo H 6,5J*15 ET38 a 195/50 a vypadalo to dobře. Teď na FII (1,2 TSI/77 kW) na zimu 195/55 R15 na plechu (ale já v zimě nejezdím, mám je jen, abych neměl šišatý letní :t )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mates a kde si sa docital co skoda odporuca? v manualy?radsej dam to co odporuca.koly poistovni.aby sa nemali na co vyhovarat ked by sa nieco stalo.bo aby nemuseli vyplatit poistku sa zvyknu chytat uz aj toho ci mas odporucane disky a rozmer gum.ale to som len pocul.neviem co je na tom pravdy.tak 6*15 ET 43. tak kupim take a basta.zasterky mam.len ked bude trcat elektron tak zena ho skor cuchne o obrubnik:)tak nech je radsej trosku zapusteny.dik za info:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...