Přejít na obsah

Radio do Octavia II tour 2011


Doporučené příspěvky

Ahojte, zdedil som Octavku 2 tour 2011 1,6 mpi kombi a chcel by som do nej dat nejake radio, idealne originalne. Auto bolo kupene bez radia, iba s pripravou. Mam tam 1 din Kenwooda ale chcem nejake 2 din, idealne keby malo BT. Pozeral som na modely Swing, Bolero, Columbus, ale neviem co vsetko budem potrebovat k zapojeniu a ci sa to vobec da zapojit. Alebo aj ine radia, nemam velmi prehlad v tom, co ludia davaju do Octavii, co je dobre. Co by ste robili na mojom mieste ? Isli do origo alebo nejakeho android? Mozete mi aj ponuknut nejake, ak mate na predaj, resp. aj montaz. Som z vychodneho Slovenska. Dik

Editováno: , autor: Robo3220
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čokolvek ,na dvojdin radio redukciu z 1-2 din kde bude funkčna len jedna antena , alebo kmitoctovu vyhybku kde budu funkcne obe CISLO DIELU 5P0035225    ... ak chces navigaciu tak budes potrebovat externu gps antenu /cca 30€/ 

 

samozrejme treba kupit nieco kde ma majitel k tomu aj pin aby si ho nemusel zhanat , ci navigaciu zavisi od teba , osobne som za bolero - menic na 6cd , sd karta , zeleno farebny display,pekne funkcne , rychle radio

 

urcite by som nesiel do swing kedze ma len prehravanie cd 

 

inak origo externu antenu gps a asi aj kmitoctovu vyhybku este mam 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. NEDOPORUCUJU , columbuse . Pokud je v bazaru muze byt kradeny , a v tom pripade mas pouze mrtvi zelezo , dalsi vec ozivit opouze v autorizovanym servisu , NEBRAT .Swing by male fungovatr ale ten neumi BT hansfree. BOLERO by uz snad Bt a hf melo umet , nevim jak je delana dira a jakej ma rozmer , myslim ze v Octe 3 jke jina dira nez u OCTY 2.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nepaci sa mi ten univerzalny dizajn 2 dinovych radii, co svietia ako vianocny stromcek, mam rad originalny dizajn zladeny s interierom. Este som pozeral na to Isudar radio, co vyzera ako Bolero a aj presne pasuje do otvoru pre Swing/Bolero, ale nakoniec som sa rozhodol prave pre to Bolero. Skoda ze nema vstavany BT ako Amundsen+. Ale je pravda ze android auto by sa mi pacilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...