Přejít na obsah

Nefunkčná navigácia vo virtual cockpit


Doporučené příspěvky

Zdravím, 

Úplne nová octavia iv hybrid. Mám kúpenú navigáciu a tá funguje ale akonáhle ju chcem mať vo virt. kokpite tak pýta aby som stlačil tlačidlo ok. Tlačidlo ok nikde nevidím a ani na infotaimente mi žiadne tlačidlo nevyskoči. Link na foto: https://drive.google.com/file/d/1rkGCyVln0fQxkcWyvdKRkJAYecPeWtJU/view?usp=drivesdk Poradil by mi prosím niekto?

Vďaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vtipálek 😁😆

@SamueLson chápu správně, ze mas problém tam dostat vůbec zobrazení navigace?

 

Ty dvě šipky vedle sebe (doleva,doprava) pod kolečkem, kterým se dá rolovat a zároveň při zmacknuti potvrzovat á la okay slouží k tomu, ze si můžeš vybrat zobrazení ve vir. kokpitu. U me verze je na výběr ze čtyř různých zobrazení, myslím, z toho jedna obsahuje navigací přes cely display. 

Funguje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, nejake simply clever combo zas :). 
 

Když zmacknes tlačítko otáčení jako potvrzení, stane se něco?

 

jeste bych zkusil uvést navigací jako takovou do plné činnosti. Znamená, nastavit si nějaký konkrétní bod pro navigovani. Vůbec by me nepřekvapilo, kdyby ve virtual kok. bylo funkční pouze v módu plné navigace a ne jen v módu prohlížení, jestli mi rozumíš. Dej vědět. 

Editováno: , autor: iMe1980
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, iMe1980 napsal:

Hm, nejake simply clever combo zas :). 
 

Když zmacknes tlačítko otáčení jako potvrzení, stane se něco?

 

jeste bych zkusil uvést navigací jako takovou do plné činnosti. Znamená, nastavit si nějaký konkrétní bod pro navigovani. Vůbec by me nepřekvapilo, kdyby ve virtual kok. bylo funkční pouze v módu plné navigace a ne jen v módu prohlížení, jestli mi rozumíš. Dej vědět. 

Virtuálny kokpit zobrazuje mapu kedykoľvek, aj bez zadania cieľa, aj pri stojacom aute a 'zapnutom zapaľovaní' a je jedno, či hlavný displej mapu zobrazuje alebo nie. Výnimkou je parkovanie v podzemnom parkovisku, kde vo virtuálnom - aspoň mne - mapu nezobrazí, mám tam k dispozícii len tri obrazovky zo štyroch. Určite by som na mieste Samuelsona navštívil servis, robím to bohužiaľ dosť pravidelne. 

IMG_20220105_123801.jpg

IMG_20220105_123629.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Nocturnal a však ano, víme, jak funguje normálně, ale toto normální případ není, proto jsme zkusili radit kombinaci "komba" které by mohlo "bug odladit", leč nic z toho nefunguje. Vidíš, já mám garáži v systému například nabídku stále všech 4 možností zobrazení na vir. kok. Co funguje Tobě nebo by mělo běžet "normálně" neznamená vlastně vůbec nic.

 

@SamueLson zkus no, tovární setting, taky jsem již dělal, jen nevyvzpomínám nyní ohledně čeho, ale pomohl.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Takže bol som s tým v servise a tam mi bolo povedané, že všetko funguje tak ako má. Navigácia vo virtuálnom kokpite ani nemá fungovať pretože to auto som si kúpil bez navigácie a následne keď som ho už mal som si ju dokúpil. Zdá sa mi to čudné aby mi to nefungovalo preto sa pýtam či tu niekto má funkčnú navigáciu vo virtuálnom kokpite a navigáciu si dokupoval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...