Přejít na obsah

Nefunkčná navigácia vo virtual cockpit


Doporučené příspěvky

před 13 hodinami, OpelInsi napsal:

o čítanie značiek by som mal celkom záujem ak by bolo za normálnu cenu.

moje auto je vyrobené 02/22, zaparkované pre chýbajúce čalúnenia a dokončené 07/22.

do web stránky zadám VIN a stránka píše typ auta a termín "po 06/2022".

Pozerám, čo je súčasťou jednotlivých balíkov a web stránka píše, že je možné dokúpiť farby ambient osvetlenie, trafication a čítanie značiek

tak idem do obchodu a tam je len ambient osvetlenie teraz so zľavou 40%. čítanie značiek nie je... ale pravda, visí mi tam nejaký SW upgrade, kde sa ale píše že po inštalácii budem mať "voľby aj bez prihlásenia hlavným užívateľom". Netuším čo to je...

Taky mi to přes ověření dostupnosti ukazovalo, že mám čtení značek k dispozici, ale v shopu to nebylo, tak jsem kontaktoval technickou podporu pro ujasnění. Odpověď je zde: 

 

Vážený zákazníku,

 nechal jsem vozidlo prověřit a tato funkcionalita není pro vozidlo dostupná, jedná se tedy o chybu v seznamu dostupnosti. O opravu uvedené chyby jsem již v systému zažádal.

 

Moje auto je ale vyrobeno v 11/21

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom se vymlouvají.To píšou každému,nezáleží na datumu výroby.Nevědí asi,co s tím.Máme výrobu 03.2020,kompletně vybavené,krom těch značek.Nejdříve napsali,že tato funkce je možná až od 48týdne2020,pak,že není možná instalace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Dnes do mého Bolera dokoupil mapové podklady s poznávání značek a vše funguje i ve virtuálním kokpitu. Dokonce jde mít navigaci na obou displejích zároveň, takže buď to přišlo s novým HW nebo SW. Auto vyrobeno říjen 2022.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kober Ešte ma zaujíma či si musíš v nastaveniach navigácie po každé zaškrtnúť zobrazenie aj vo VC, alebo keď si si kúpil v shope tú navigáciu tak sa ti automaticky sprístupnil aj nový pohľad VC, ktorý vieš hocikedy prepínať na volante? 

Editováno: , autor: Nesh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...