Přejít na obsah

Amundsen aktualizace map


Doporučené příspěvky

@jozo12353 klonování není tak jednoduché, chce to "speciální" kartu, kde jde měnit cid kód a potom teprve klonovat. Jednoduší je koupit už upravenou kartu třeba na Aukru, taky jsem ji pořídil nebo potom originál, ale ne přímo od Škodovky.

např. MAPY GPS ŠKODA Amundsen MIB1/2 - EVROPA 2019 / 2020 Navigační SD karta | Aukro

nebo Navigační SD karta ŠKODA Amundsen MIB - Evropa 2020 32GB - Škoda / Volkswagen - Audiocom.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím,

chcem vás požiadať o pomoc. Mám Kodiaq 2018 a s rádiom Amundsen a chcel som si aktualizovať mapy. Na stránke https://updateportal.skoda-auto.com/cs-cz/ som si podľa vin stiahol mapu, rozbalil na kartu, vložil do slotu 2 a spustil som nastavenie a dal aktualizovať mapy. Po chvíli mi napíše že mam vložiť správne data. 

Mapy na karte sú uložené tak ako to má byť. Neviem s tým prísť na poriadok. Viete mi poradiť?

 

Ďakujem za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, libor12 napsal:

Něco podobného jsem řešil u Karoqa s Columbusem. Použitá Micro SD karta nebyla Class 10. Když jsem vyzkoušel kartu Class 10, tak pak už bez problémů. Třeba bude stejný problém.

Karta je pôvodná, original z auta, len som na ňu nahral nové mapy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ján Knapek Spíš nevím, proč jsi spouštěl aktualizaci map? Ta karta s podklady se načte sama, změnu poznáš jen podle verze map v infotainmentu. Nic jiného není potřeba dělat. Jestli se to takhle nechová, tak zformátovat kartu a zkusit nahrát mapy znovu. Ještě dodám, že do čtečky v autě musí být karta hw zamknutá.

Editováno: , autor: l79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, l79 napsal:

@Ján Knapek Spíš nevím, proč jsi spouštěl aktualizaci map? Ta karta s podklady se načte sama, změnu poznáš jen podle verze map v infotainmentu. Nic jiného není potřeba dělat. Jestli se to takhle nechová, tak zformátovat kartu a zkusit nahrát mapy znovu. Ještě dodám, že do čtečky v autě musí být karta hw zamknutá.

Mapy su s roku 2017 je rok 2022 tak som chcel aktuálne mapy. V infoteimente  sú stále mapy 2017. Všetky tieto operácie som už spravil ale bez pozitívneho výsledku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslel jsem, proč jsi aktualizoval mapy, to chápu, že člověk chce nové podklady (já aktualizuji 2x ročně), ale psal jsi, že jsi nahrál mapy na kartu a dal v autě aktualizovat. Tak jsem psal, že tohle není potřeba dělat, že se mapy načtou samy. Zkus jiný slot nebo kartu párkrát vyndat/zandat. Skoro hned by se mělo objevit hlášení, že karta obsahuje mapové podklady. Mě už jednou měnily čtečku, protože blbla. Nebo zkus jinou kartu třeba s hudbou, jestli ta čtečka funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Amundsen aktualizace map

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...