Přejít na obsah

Amundsen+ (RNS315) a MaxiDot


Doporučené příspěvky

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda se někdo z Vás při dodatečné montáži navigace Amundsen+ (RNS315) nesetkal s tím, že Maxidot nezobrazuje položku Navigace (směrové šipky) a kompas.
Vše ostatní mi chodí, v MaxiDotu vidím krom položek MFD a nastavení i položky telefon a audio. MaxiDot pak zobrazuje třeba stav telefonu, příchozí hovory, tagy od přehrávaných skladeb atd, takže nějaká komunikace tam běží.
Prošel jsem komplet kódování ve VCDS (Navigaci, přístrojový štít i BCM) a nepřišel jsem na to, kde by mohl být problém...

Prošel jsem i různá fóra, párkrát jsem narazil na zmínku o tomto problému u tuším Škody Yeti, ale bez nástinu řešení...
U některých starších VW jsem zase našel zmínku, že ne každé budíky umožňovaly zobrazit navigaci, ale týkalo se to vesměs modelů před rokem 2010.

Ještě doplním, že moje F2 je úplně poslední ročník 2014, rádio je ze stejného roku a datem výroby se liší ani ne o měsíc...

Editováno: , autor: Miro F.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Největší radost má člověk z odpovědí, na které si přijde sám - na jeden modul jsem při kódování zapomněl: 19-CAN Gateway. V installation list je třeba zaškrtnout položku Navigation a uložit. V MaxiDotu se objeví položka Navigace, vedle hodin pak kompas a šipky už ukazují zvolenou trasu...

20220113_172914.jpg

20220113_172922.jpg

20220113_172851.jpg

Editováno: , autor: Miro F.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím. Displej je ve dvojkové Fabii hodně nízko a sledovat na něm obrazovku nebo tam něco hledat znamená přestat sledovat silnici... A u neoriginálních rádií je prý s propojením navigačních šipek na Maxidot problém... Resp. nikde jsem nenašel, že by se to někomu podařilo a byl schopen popsat, jak toho dosáhl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...