Přejít na obsah

Chladící kapalina (EVO 81KW)


Adam2021

Doporučené příspěvky

Zdravím. Netuším jestli je na toto téma zde již nějaký topic nebo ne. Předem se omlouvám. Takže chci se zeptat řešíte někdo stejně jako já dolévání chladící kapaliny? Cca 1000 km zpět jsem dolil na max a zase je to těsně nad riskou MIN (kontrolka žádná nesvítí) nikde  nic neteče (aspoň o tom nevím / nezpozoroval jsem). Zajímá mě mám se na tuto skutečnost zeptat v servisu na který jsem objednán 26.1.? Předem děkuji všem. MOTOR 1.0. TSI 81 KW) 

Editováno: , autor: Adam2021
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik to má najeto, dělá to od začátku, nějak pravidelně nebo teď z ničeho nic? Mi kdysi 1.0 TSI zhltlo od novoty skoro litr, než se hladina stabilizovala. Někde tady jsem našel, že se to stává, než se u nového auta systém kompletně zaplaví a odvzdušní a hladina tedy nějakou dobu klesá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, slapnahrabe napsal:

Kolik to má najeto, dělá to od začátku, nějak pravidelně nebo teď z ničeho nic? Mi kdysi 1.0 TSI zhltlo od novoty skoro litr, než se hladina stabilizovala. Někde tady jsem našel, že se to stává, než se u nového auta systém kompletně zaplaví a odvzdušní a hladina tedy nějakou dobu klesá.

Zdravíčko. Auto má aktuálně najeto 20k KM. Všiml jsem si až teď ale nikdy se mi kontrolka nerozsvitila jen jsem vždy kontroloval. Možná se hladina bude držet těsně nad minimum i delší dobu. 

Editováno: , autor: Adam2021
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, touareg3 napsal:

Keš som kúpil auto, bola hladina tesne nad minimom. Tak som dolial skoro na max. a hladina znova klesla nad minimum. Teraz tam mám 17500 km a hladina je stále tesne nad min. Neviem tiež, či mám doliať,alebo nie :) Neklesá.

Kolik km jste ujel od toho dolítí? Děkuji předem za odpověď. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...