Přejít na obsah

Komfort III-799B!!!!!!!!


cosby

Doporučené příspěvky

Spoustům z Vás,kteří předělávali komfort z 2,5 na 3 generaci a máte třítlačítkový DO nefunguje prostřední tlačítko a taky nejde stahovat ovladačem okna(příklad Baurák).Dle info od DIMI-DIMI je to způsobeno ovladačem a tak jsem dnes na svém Supu(používá taky komfortku 799B)vyzkoušel dva typy třítlač.ovladačů a je to tak.Ovladač,kde objednací číslo začíná na 1K0 je pro vozy OCtávia II a tento ovladač bohužel u komfort.systému III.generace-Octa a Superb nepodporuje odskok kufru a stahování oken.Musíte mít ovladač používaný u Fábie s objednacím číslem začínající 1J0.!!!

-_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spoustům z Vás,kteří předělávali komfort z 2,5 na 3 generaci a máte třítlačítkový DO nefunguje prostřední tlačítko a taky nejde stahovat ovladačem okna(příklad Baurák).Dle info od DIMI-DIMI je to způsobeno ovladačem a tak jsem dnes na svém Supu(používá taky komfortku 799B)vyzkoušel dva typy třítlač.ovladačů a je to tak.Ovladač,kde objednací číslo začíná na 1K0 je pro vozy OCtávia II a tento ovladač bohužel u komfort.systému III.generace-Octa a Superb nepodporuje odskok kufru a stahování oken.Musíte mít ovladač používaný u Fábie s objednacím číslem začínající 1J0.!!!

-_--_-

Jen oprava. Za tuto infomaci můžeme poděkovat člověku s nickem "Remus by Škoda" :worthy:worthy:worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná jsem to tu už někde psal.Dokáži do těchto komfortek a do komfortek 799AH nahrát orig.alarm.Museli by jste si ale zajistit sirénu+čidlo,ale pokusím se to udělat,aby to šlo pouze na dveře a kapoty

Editováno: , autor: cosby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to tedy není.mám tu komfortku 799AH s a 799AH bez alarmu a když jsem porovnal data tak se liší.To,že má výstup na blinkry neznamená,že má alarm

Tu komfortku sice nemám ale v Supervagu je vedena 1J0 959 799 AH DO, všechny varianty alarmu*

*s/bez hlídání vnitřního prostoru; s/bez zálohové sirény

I v DP je tato jednotka asi ve třech modifikacích s i bez autoalarmu .Není tam jště nějaký index za tím číslem.Ta komfortka má ve verzi jen pro dálkové ovládaní i vývod pro sirénu i mikro.čidlo(je tam jiny soft)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem brouzdal ETOSem a možná jsem přišel na to, proč ovladače 1K0 959 753 G nefungují jak mají. V ETOSu je napsáno, že jsou na frekvenci 433MHz a u těch 1J0 959 753 DA, které fungují je napsáno 433,92 MHz. Přitom na těle obou ovladačů je uvedeno HELLA 434MHz.

Že by Simply clever??? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Typnul bych to, že 1K0 i 1J0 mají podobnou frekvenci (kód) na otevření a zavření auta a už hodně odlišnou frekvenci na odskok kufru. A nebo je v těch ovladačích použit trošku jiný algoritmus pro plovoucí kód.

No jak píše Baurak, koupit 1J0 a je po problémech. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není Simply klever.Pokud by měly rozdílnou frekvenci,nešly by vůbec přizpůsobit,ale ony jdou,pouze nejde prostřední tlačítko.Mám tu klíč s audi Q7,taky 434 a ten nepřizpusobím vůbec

Jen pridam, ze rodice maji na Fabce origo dalku z vystrelovakem, normal vybava elegance MR04 a taky nefunguje tlacitko na kufr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...