Přejít na obsah

Komfort III-799B!!!!!!!!


cosby

Doporučené příspěvky

Včera jsem napíchl VAGa na komfort 46->10->02 a napsalo mi to "tato funkce není k dispozici" nebo něco v tom smyslu. Z toho usuzuji, že nemám 1CO 595 799 A s VF modulem - tedy nepůjdou mi origo vystřelováky, ale dveřní jednotky v předních dveřích mám s D na konci. Tak teď tomu nerozumím. Je tedy třeba 799 B nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Zdravim,

vie mi niekto poradit ktrej generacie je komfortka s oznacenim 1C0 962 258AB?

dik

jedná se jen o centrálovku 4x centrál okna na kličky :)

je v tom aj alarm, ale skor by ma zaujimalo ci by to komunikovalo s Maxidotom? Pripadne ak bz som sa rozhodol dorobit tam el. okna budem ju musiet menit za 1C0 959 799B?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
Zalezi za kolik co sezenes.

Tady jsem to popsal u inzeratu kde prodavam vystrelovaky-

Do 98 nevim jestli to pujde, 99by uz mela jit.

viz:

Komfortní systém 3.generace - návod, meli by ho mit vsechny octavky od MR02.

Napsal vittorio, upravil JasteR

Úterý, 09 květen 2006

Potřebné ingredience:

ř.j. dveří 4 ks cca 700-1000 kč/ks *

ř.j. komfort systému cca 1000 kč **

ř.j. airbagů 1000-1500 kč ***

maxidot 2800-3500 kč

vystřelovací klíče (někdy i obyč., ale s frekvencí 434 MHz) + sada zámků 1000-1500kč

vypichovák na piny, někdy stačí sichrhajsky, ale není to ono

schéma,trocha šikovnosti (někdy zdarma vrozená)

Ceny jsou z vrakoviště, annonce, drobní dodavatelé

* - Označení dveřních jednotek LP - 1U4 959 801 D

PP - 1U4 959 802 D

LZ - 1U0 959 811 D

PZ - 1U0 959 812 D

písmeno "D" označuje 3. generaci, označení je napsáno na papírové nálepce na motorku stahování.

** - Označení komfortky 3. generace 1CO 959 799 B

*** - ř.j. airbagů se mění u modelů MR99 a starších

Výše napsaný seznam platí pokud chcece mít vše plně funkčí. To znamená:

Jedny klíče, všechny kontrolky funkční, zobrazení otevřených dveří na maxidotě.

Pokud nemáte VAG apod. připočítejte k ceně i nakódování klíčů, imobilizéru,komfortky aktivaci airbagu.

Pinování budíků: liší se do MR00

U modelů do MR99 je třeba vyměnit a přepinovat i jednotku airbagů.

Jednotky se liší i konektory 50 pinový oproti 75 pinovému.

Kdyby nekdo chtel tak prodavam-

Vystrel klice origo nova sada se zamkama mam za 1300,-

Budiky nove MaxiDot 2600,- TDi, nebo benal a LaurinaKlement MaxiDOT na TDi 2900,-

Dverni jednotky s mozkama nove pro 3g 600kc/kus.

Ahoj.Nemáš vystřelováky i se zámkama na Octu 04. Vysílací frekvence je 434MHz.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo,mám tu na pokus ovladače,jak bude čas,mrknu na to

Zdravím Tě Cosby,sháním něco,co by mi zprovoznilo dálkový centrál.Známý mi nabízel vystřel. klíče se spínačkou i zámkem,ale nešlo mu to,neboť to měl na Super B nebo Passata.Můžeš mi poradit,popřípadě,udělat nabídku.Byl jsem u Tebe dělat tempomat se stříbrnou O1,4x4.Nevím zda si na mě pamatuješ,ale tempomat šlape jak hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Tě Cosby,sháním něco,co by mi zprovoznilo dálkový centrál.Známý mi nabízel vystřel. klíče se spínačkou i zámkem,ale nešlo mu to,neboť to měl na Super B nebo Passata.Můžeš mi poradit,popřípadě,udělat nabídku.Byl jsem u Tebe dělat tempomat se stříbrnou O1,4x4.Nevím zda si na mě pamatuješ,ale tempomat šlape jak hodinky.

Vystřelováky bez dalších uprav jde pouze na Octy od 08/01 nahoru.Pokud máš starší,tak potřebuješ starší nevystřelovací klíče,které se špatně shánění a komfortku 799AH

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Z6darec muzete mi poradit (O1 r.v 2004) mam konfotr 799B 2tlac vystrelovat stahovat okna jsou ale nejde mi aktovovat alarm. Podle toho co jsem se docetl potrebuju neco dohrat do jednotky komfortu. Otazka co tam dohrat? kam presne to dohrat, čim to dohrat a co me ceka pri vymene za 3tlac klice aby sly i 5te dvere na dalku)

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z6darec muzete mi poradit (O1 r.v 2004) mam konfotr 799B 2tlac vystrelovat stahovat okna jsou ale nejde mi aktovovat alarm. Podle toho co jsem se docetl potrebuju neco dohrat do jednotky komfortu. Otazka co tam dohrat? kam presne to dohrat, čim to dohrat a co me ceka pri vymene za 3tlac klice aby sly i 5te dvere na dalku)

Diky

Kontaktuj Cosbyho. On je schopen ti přehrát soft v komfortce. Musí se ještě dopojit napájení a komunikace s klaksonem. Ale to není složité. Pokud se jedná o 5, dveře musíš mít dálkové ovládání se třemi tlačítky s písmenem J ( s písmenem K nepodporuje 5. dveře)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj,chtěl jsem se zeptat.Mám Ol r.v.03 a chtěl bych dodělat DO.Podle roku jsem se dočetl že mám asi už 3g.Auto centrál má alé né na DO.Mám jenom 2 klíče(né vystřelováky) .Co všechno bych potřeboval na to abych měl vystřelovací klíče s funkční Dálkou.Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Umí načit jednotku ještě někdo?Nejlépe morava.A ještě se chci zeptat jeké klíče mám sehnat jeké mají mít označení?

i když je Štramberk D.C. trošku na severu a COSBY je trochu přičmoudlej tak bych řekl že je to pořád Morava

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...