cosby

Komfort III-799B!!!!!!!!

564 příspěvků k tomuto tématu

Spoustům z Vás,kteří předělávali komfort z 2,5 na 3 generaci a máte třítlačítkový DO nefunguje prostřední tlačítko a taky nejde stahovat ovladačem okna(příklad Baurák).Dle info od DIMI-DIMI je to způsobeno ovladačem a tak jsem dnes na svém Supu(používá taky komfortku 799B)vyzkoušel dva typy třítlač.ovladačů a je to tak.Ovladač,kde objednací číslo začíná na 1K0 je pro vozy OCtávia II a tento ovladač bohužel u komfort.systému III.generace-Octa a Superb nepodporuje odskok kufru a stahování oken.Musíte mít ovladač používaný u Fábie s objednacím číslem začínající 1J0.!!!

-_--_-

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak po konsultaci a tebou :D a Baurákem to tak je........také jsem si dlouho myslel že je to komfortem a testoval jsem to kde je ten zakopaný pes :D a ono ejhle je to ovladačem........ :D:D:D

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takže, chápu-li to správně, tak s ovladačema 1K0 a komfortkou 779B můžu na stahování oken a odskok kufru zapomenout? Nebo je ještě nějaká naděje?

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

není,zatím tedy.Jak bude čas,pokusíme se s kámošem o přehrání eeprom z 1JO do 1K0,ale času málo

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak až se zdaří, tak dej vědět, na ty okna mám zálusk. :palec2:

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jo,mám tu na pokus ovladače,jak bude čas,mrknu na to

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Parada,takze dalsi elektronicka zahada je rozlustena..... :palec2:

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

a nebo si sezente samostatne ovladace...dnes si pro ne jedu za superprice...tak ze zitra dam vedet jestli to fakt beha ;)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Spoustům z Vás,kteří předělávali komfort z 2,5 na 3 generaci a máte třítlačítkový DO nefunguje prostřední tlačítko a taky nejde stahovat ovladačem okna(příklad Baurák).Dle info od DIMI-DIMI je to způsobeno ovladačem a tak jsem dnes na svém Supu(používá taky komfortku 799B)vyzkoušel dva typy třítlač.ovladačů a je to tak.Ovladač,kde objednací číslo začíná na 1K0 je pro vozy OCtávia II a tento ovladač bohužel u komfort.systému III.generace-Octa a Superb nepodporuje odskok kufru a stahování oken.Musíte mít ovladač používaný u Fábie s objednacím číslem začínající 1J0.!!!

-_--_-

Jen oprava. Za tuto infomaci můžeme poděkovat člověku s nickem "Remus by Škoda" :worthy:worthy:worthy

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Možná jsem to tu už někde psal.Dokáži do těchto komfortek a do komfortek 799AH nahrát orig.alarm.Museli by jste si ale zajistit sirénu+čidlo,ale pokusím se to udělat,aby to šlo pouze na dveře a kapoty

Upraveno uživatelem cosby
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Možná jsem to tu už někde psal.Dokáži do těchto komfortek a do komfortek 799AH nahrát orig.alarm.Museli by jste si ale zajistit sirénu+čidlo,ale pokusím se to udělat,aby to šlo pouze na dveře a kapoty

Kom. 799AH je is alarmem.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak to tedy není.mám tu komfortku 799AH s a 799AH bez alarmu a když jsem porovnal data tak se liší.To,že má výstup na blinkry neznamená,že má alarm

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Tak to tedy není.mám tu komfortku 799AH s a 799AH bez alarmu a když jsem porovnal data tak se liší.To,že má výstup na blinkry neznamená,že má alarm

Tu komfortku sice nemám ale v Supervagu je vedena 1J0 959 799 AH DO, všechny varianty alarmu*

*s/bez hlídání vnitřního prostoru; s/bez zálohové sirény

I v DP je tato jednotka asi ve třech modifikacích s i bez autoalarmu .Není tam jště nějaký index za tím číslem.Ta komfortka má ve verzi jen pro dálkové ovládaní i vývod pro sirénu i mikro.čidlo(je tam jiny soft)?

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

máš SZ,jinak je to jak píšeš.V Etce je několik variant a liší se asi softem.je tam psáno jen pro el.okna,pro alarm,pro alarm+hlídání vnitřního prostoru,však víš

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tak jsem nakoupil ovladace 1J0 959 753 DA (434MHz) tak uvidime co to udela az to nakoduju ;)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tak potvrzuji ze je to ovladacema...ted uz me vse funguje jak ma a jsem naprosto spokojen :D

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

CENA? Kde lze pořídit? Dva by se mi taky hodily. ;) Pošli prosím SZ.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mam jednu komfortku 799B navic kdyby nekdo ... na pokusy a tak ?

:D

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
CENA? Kde lze pořídit? Dva by se mi taky hodily. ;) Pošli prosím SZ.

uz jsem ti to poslal

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak jsem brouzdal ETOSem a možná jsem přišel na to, proč ovladače 1K0 959 753 G nefungují jak mají. V ETOSu je napsáno, že jsou na frekvenci 433MHz a u těch 1J0 959 753 DA, které fungují je napsáno 433,92 MHz. Přitom na těle obou ovladačů je uvedeno HELLA 434MHz.

Že by Simply clever??? :)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To není Simply klever.Pokud by měly rozdílnou frekvenci,nešly by vůbec přizpůsobit,ale ony jdou,pouze nejde prostřední tlačítko.Mám tu klíč s audi Q7,taky 434 a ten nepřizpusobím vůbec

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
To není Simply klever.Pokud by měly rozdílnou frekvenci,nešly by vůbec přizpůsobit,ale ony jdou,pouze nejde prostřední tlačítko.Mám tu klíč s audi Q7,taky 434 a ten nepřizpusobím vůbec

a nejdou stahovat okna na dalku

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Typnul bych to, že 1K0 i 1J0 mají podobnou frekvenci (kód) na otevření a zavření auta a už hodně odlišnou frekvenci na odskok kufru. A nebo je v těch ovladačích použit trošku jiný algoritmus pro plovoucí kód.

No jak píše Baurak, koupit 1J0 a je po problémech. -_-

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jen pridam, ze rodice maji na Fabce origo dalku z vystrelovakem, normal vybava elegance MR04 a taky nefunguje tlacitko na kufr...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se