Přejít na obsah

Komfort III-799B!!!!!!!!


cosby

Doporučené příspěvky

okej, si to tu prectu. Jen jeste jedna otazka, jak moc je to nakladne prestavba na 3G?

Zalezi za kolik co sezenes.

Tady jsem to popsal u inzeratu kde prodavam vystrelovaky-

Do 98 nevim jestli to pujde, 99by uz mela jit.

viz:

Komfortní systém 3.generace - návod, meli by ho mit vsechny octavky od MR02.

Napsal vittorio, upravil JasteR

Úterý, 09 květen 2006

Potřebné ingredience:

ř.j. dveří 4 ks cca 700-1000 kč/ks *

ř.j. komfort systému cca 1000 kč **

ř.j. airbagů 1000-1500 kč ***

maxidot 2800-3500 kč

vystřelovací klíče (někdy i obyč., ale s frekvencí 434 MHz) + sada zámků 1000-1500kč

vypichovák na piny, někdy stačí sichrhajsky, ale není to ono

schéma,trocha šikovnosti (někdy zdarma vrozená)

Ceny jsou z vrakoviště, annonce, drobní dodavatelé

* - Označení dveřních jednotek LP - 1U4 959 801 D

PP - 1U4 959 802 D

LZ - 1U0 959 811 D

PZ - 1U0 959 812 D

písmeno "D" označuje 3. generaci, označení je napsáno na papírové nálepce na motorku stahování.

** - Označení komfortky 3. generace 1CO 959 799 B

*** - ř.j. airbagů se mění u modelů MR99 a starších

Výše napsaný seznam platí pokud chcece mít vše plně funkčí. To znamená:

Jedny klíče, všechny kontrolky funkční, zobrazení otevřených dveří na maxidotě.

Pokud nemáte VAG apod. připočítejte k ceně i nakódování klíčů, imobilizéru,komfortky aktivaci airbagu.

Pinování budíků: liší se do MR00

U modelů do MR99 je třeba vyměnit a přepinovat i jednotku airbagů.

Jednotky se liší i konektory 50 pinový oproti 75 pinovému.

Kdyby nekdo chtel tak prodavam-

Vystrel klice origo nova sada se zamkama mam za 1300,-

Budiky nove MaxiDot 2600,- TDi, nebo benal a LaurinaKlement MaxiDOT na TDi 2900,-

Dverni jednotky s mozkama nove pro 3g 600kc/kus.

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AH je 2,5 generace

Nazdar chlapi, mám OI MR07, koupil jsem si origo vystřelováky na tenhle model, mám jen centrál na klíček a zjistil jsem, že komfortku mám 1C0 959 799 A - co to je za typ? Znamená to snad, že mám ještě shánět komfortku 799 B a nebo to ta moje nějak schroustá? Díky

PS: pro ty, kdo chtějí zjistit jen číslo komfortky a nemají zrovna hned přístup na VAG mám tip, jak jsem to udělal já - odmontuje se plastový dekl nad pedály a nad komfortku (protože označení má napsáno nahoře) se pohodlně vpasuje malé zrcátko a přečt se v něm kód - místa je tam na to dost :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě jeden dotaz, teď jsem si zjistil, že 1C0 959 799A dálku umí, ale dává se do aut, kde jsou 2x okna v elektrice - což je můj případ. Když tedy chci vystřelováky, musím k tomu mít, jestli dobře chápu jen 799B, ale ta se dává, kde jsou 4x okna v el. - půjde mi to tedy do auta, když chci vystřelováky, ale nemám okna vzadu v elektrice? Díky za trpělivost a reakce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě jeden dotaz, teď jsem si zjistil, že 1C0 959 799A dálku umí, ale dává se do aut, kde jsou 2x okna v elektrice - což je můj případ. Když tedy chci vystřelováky, musím k tomu mít, jestli dobře chápu jen 799B, ale ta se dává, kde jsou 4x okna v el. - půjde mi to tedy do auta, když chci vystřelováky, ale nemám okna vzadu v elektrice? Díky za trpělivost a reakce

Napis Vasovi tady z fora, jestli muzes pouzit tu 799A, nebo pak tu 799B..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepůjde.Řešil jsem to včera.Tato jednotka je specifidká.Má 3 konektory.První je cen komunikace a obsluhuje mimochodem přední dveře,dašlí obsluhuje pouze zadní centrál a třetí se využívá na alarm,blinkry atd.já umím ze 799A udělat plnohodnotnou 799B.A co vím,tak pokud 799A má dálku,tak pokud je to nad 8/01 tak jde na 434MHz a tedy s Do co je ve vystřelovákách

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepůjde.Řešil jsem to včera.Tato jednotka je specifidká.Má 3 konektory.První je cen komunikace a obsluhuje mimochodem přední dveře,dašlí obsluhuje pouze zadní centrál a třetí se využívá na alarm,blinkry atd.já umím ze 799A udělat plnohodnotnou 799B.A co vím,tak pokud 799A má dálku,tak pokud je to nad 8/01 tak jde na 434MHz a tedy s Do co je ve vystřelovákách

Ma uz Tour octu.... tak napis Vasovi nebo Cosbymu jetli ti to zparuje s tou co mas...oba jsou morava..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli jde A předělat na B a bude to levnější než shánět novou s B, tak beru, jestli by ses toho ujal :)

PS: zkoušel jsem ale postup naučení klíčů podle DP - zapalování zapnuté klíčem bez DO, novým klíčem zamknout dveře, zmačknout některé tlačítko, počkat vteřinu, zmačknout to samé ..... a nic.

- jestli je to nějaké vodítko

Ď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepůjde.Řešil jsem to včera.Tato jednotka je specifidká.Má 3 konektory.První je cen komunikace a obsluhuje mimochodem přední dveře,dašlí obsluhuje pouze zadní centrál a třetí se využívá na alarm,blinkry atd.já umím ze 799A udělat plnohodnotnou 799B.A co vím,tak pokud 799A má dálku,tak pokud je to nad 8/01 tak jde na 434MHz a tedy s Do co je ve vystřelovákách

a ještě: to, že 799A umí dálku, jsem se někde dočetl. Ale jestli by jí uměla i u mě, to nevím - já to koupil s obyč klíči

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samozřejmě že 799A zvládázadní okna,protože to napojíš na CAN.Jinak,pokud někdo máte 799A s dálkou a bydlíte blízko Kopřivnice,rád bych si natáhl její obsah.Pokud totiž do 799A nahraji obsah 799B,jde vše jak má,jen se nezamykají zadní dveře.Určitě by se dala přehrát jen část,kde je Can s část NF,ale nemám čas zjišťovat kde to je,ale pokud neseženu 799A s DO,budu muset na to kouknout.Pokud někoho zajímá,tak ady je asi 1/4 obsahu 799A

post-28-1174249134_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal,pokud máš od 08/01.načti dveřní jednotky a pokud končí D tak nemusíš.Jinak ti ten SW přehraji.Určitě tě to vyjde míň než jednotka 799B

Psal jsem ze ma Oct Tour tak je asi jasny, ze ma Dckovy a 3g. kdyz oznacuji oct1 Tour od r.v.04

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska ráno přišel k autu a všechny 4 okna byly napůl stažený (centrál zamknutej). Zámky mám zaslepený, nikde nic poškrábanýho, dolámanýho, v autě nic nechybí (nebo jsem si nevšiml). 100pro jsem včera přijel a od auta odcházel se zavřenýma oknama. Napadá Vás jak k tomu mohlo dojít, případně jestli je to nějakej zlodějskej fígl a někdo ho vyrušil ? Komfotka 799B, MR 99/00. Díky

Editováno: , autor: myty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

Netuším zda se neptám hloupě,mám Octavku 01/2001 Ambiente.Na klíči mám napsáno 434Mhz(klíč klasika),chci vystřelovák dvojtlačítko a ten prý chodí na stejné frekvenci .Co je tam ještě jiného,nepotřebuju aby mi chodily nějaké kontrolky jen bych chtěl sklopný klíč a funkční dálkové ovládání.Myslel jsem že stačí vymněnit zámky a nakódovat klíče.Poradíte mi.

Kubrt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...