Přejít na obsah

Komfort III-799B!!!!!!!!


cosby

Doporučené příspěvky

Zdravím.

Netuším zda se neptám hloupě,mám Octavku 01/2001 Ambiente.Na klíči mám napsáno 434Mhz(klíč klasika),chci vystřelovák dvojtlačítko a ten prý chodí na stejné frekvenci .Co je tam ještě jiného,nepotřebuju aby mi chodily nějaké kontrolky jen bych chtěl sklopný klíč a funkční dálkové ovládání.Myslel jsem že stačí vymněnit zámky a nakódovat klíče.Poradíte mi.

Kubrt

Leda predelat na 3g.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute, asi už se to tady řešilo, ale chci to hodit ještě jednou do pléna. Převažuje tu názor, že k vystřelovacímu klíči jde jedině komfortka 799B, která zase přes can spolupracuje jedině s el. stahováním všech oken.

Jaká se tedy dává komfortka do aut, kde jsou jen přední el. okna, ale vystřelováky mají? Vím pozitivně, že to jde - kamarád dostal novou služební oktu I kombi, a ta je přesně tenhle případ. Zajímá mě to, protože ty klíčky chci (už je mám koupený), ale mám jen předky v elektrice a na 4 to předělávat nechci. A názory na to, jakou komfortku bych měl mít, se velmi, velmi různí. Je to snad 799A s DO?

Díky za názory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně jde o tu dálku. Možná už se v tom ztrácim, ale zkusím to říct jinak. Když tak sorry. Takže když to má z výroby 799A a centrál na klíč, je teda rovnou bez šance, aby potenciálně uměla DO, nebo to v ní může být, ale musí se to nějak aktivovat? Myslím tím, jestli tam rovnou nedávaj tu co umí DO, ale obyč klíček, když si zákazník nepřiplatí, ale přesto má šanci jen přikoupit klíče a bez nutnosti výměny komfortu to předělat na DO? -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Chlapi sory ze asi odbocim od temy, ale iba ma zaujima co sa da urobit na mojej komfortke (vyčítal som že je tam asi 2.generácia), poprípade aké vecičky sa mi dajú nastaviť cez VAG? Octa 1.6i 74kW, r.v.03/98, el. okná, šíber, el. zrkadlá, centrál,..... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahojkÿ ve spolek,

jen se chci zaptat, když mám Octavii r.v 12/98, 4x el. okna, centrál atd.. ale nemám dálku, předělal jsem tedy klíč na sklopku a dále jsem koupil a namontoval komfortku se vším, klima atd...., no a na PC mi to píše chybné kódování klíče, tak nevím co s tím. Poradí někdo??? Please!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojkÿ ve spolek,

jen se chci zaptat, když mám Octavii r.v 12/98, 4x el. okna, centrál atd.. ale nemám dálku, předělal jsem tedy klíč na sklopku a dále jsem koupil a namontoval komfortku se vším, klima atd...., no a na PC mi to píše chybné kódování klíče, tak nevím co s tím. Poradí někdo??? Please!!!!!

No asi ich bude treba prisposobit, ci uz dialkove, ale aj immo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojkÿ ve spolek,

jen se chci zaptat, když mám Octavii r.v 12/98, 4x el. okna, centrál atd.. ale nemám dálku, předělal jsem tedy klíč na sklopku a dále jsem koupil a namontoval komfortku se vším, klima atd...., no a na PC mi to píše chybné kódování klíče, tak nevím co s tím. Poradí někdo??? Please!!!!!

No asi ich bude treba prisposobit, ci uz dialkove, ale aj immo....

To je jasné, že to nebude fungovat od prodejce, imob. mám daný ten starý takže start funguje, klíč jsem předělal, takže s ním lze i otočit v zámku, ale když chci nakódovat dálku tak mi to píše chybné kódování klíče nebo něco takového. A jde mi o to, jak se kódují nové dálky, postup a tak a hlavně zda může být problém ve frekvenci dálky, mám 434Mhz, a prý je i 433Mhz ale tu jsem nesehnal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojkÿ ve spolek,

jen se chci zaptat, když mám Octavii r.v 12/98, 4x el. okna, centrál atd.. ale nemám dálku, předělal jsem tedy klíč na sklopku a dále jsem koupil a namontoval komfortku se vším, klima atd...., no a na PC mi to píše chybné kódování klíče, tak nevím co s tím. Poradí někdo??? Please!!!!!

No asi ich bude treba prisposobit, ci uz dialkove, ale aj immo....

To je jasné, že to nebude fungovat od prodejce, imob. mám daný ten starý takže start funguje, klíč jsem předělal, takže s ním lze i otočit v zámku, ale když chci nakódovat dálku tak mi to píše chybné kódování klíče nebo něco takového. A jde mi o to, jak se kódují nové dálky, postup a tak a hlavně zda může být problém ve frekvenci dálky, mám 434Mhz, a prý je i 433Mhz ale tu jsem nesehnal.

Přesně, jak píšeš, problém bude ve frekvenci, dle rv máš 2. generaci komfortu a tam je frekvence 433Mhz. Když budeš hledat, tak je to někdo i prodával. Já mám I. generaci a dálce jsem už udělal pápá, nemůžu sehnat komfortku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojkÿ ve spolek,

jen se chci zaptat, když mám Octavii r.v 12/98, 4x el. okna, centrál atd.. ale nemám dálku, předělal jsem tedy klíč na sklopku a dále jsem koupil a namontoval komfortku se vším, klima atd...., no a na PC mi to píše chybné kódování klíče, tak nevím co s tím. Poradí někdo??? Please!!!!!

No asi ich bude treba prisposobit, ci uz dialkove, ale aj immo....

To je jasné, že to nebude fungovat od prodejce, imob. mám daný ten starý takže start funguje, klíč jsem předělal, takže s ním lze i otočit v zámku, ale když chci nakódovat dálku tak mi to píše chybné kódování klíče nebo něco takového. A jde mi o to, jak se kódují nové dálky, postup a tak a hlavně zda může být problém ve frekvenci dálky, mám 434Mhz, a prý je i 433Mhz ale tu jsem nesehnal.

Přesně, jak píšeš, problém bude ve frekvenci, dle rv máš 2. generaci komfortu a tam je frekvence 433Mhz. Když budeš hledat, tak je to někdo i prodával. Já mám I. generaci a dálce jsem už udělal pápá, nemůžu sehnat komfortku.

A nenapadá tě, kde bych měl hledat? Prý je tu na fóru i bazar, ale nemohu jej najít. Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, jak píšeš, problém bude ve frekvenci, dle rv máš 2. generaci komfortu a tam je frekvence 433Mhz. Když budeš hledat, tak je to někdo i prodával. Já mám I. generaci a dálce jsem už udělal pápá, nemůžu sehnat komfortku.
A nenapadá tě, kde bych měl hledat? Prý je tu na fóru i bazar, ale nemohu jej najít. Díky moc.

Odkaz na BAZAR

Jinak komfortku II a půl té generace s dálkou mám, byla v Laurince, takže všechny 4 okna i centrál. Mám k ní i 2 klíče a zámky (spínací skříňka, dveře řidiče, kufr ,odkládací schránka)

Editováno: , autor: myty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, jak píšeš, problém bude ve frekvenci, dle rv máš 2. generaci komfortu a tam je frekvence 433Mhz. Když budeš hledat, tak je to někdo i prodával. Já mám I. generaci a dálce jsem už udělal pápá, nemůžu sehnat komfortku.
A nenapadá tě, kde bych měl hledat? Prý je tu na fóru i bazar, ale nemohu jej najít. Díky moc.

Odkaz na BAZAR

Jinak komfortku II a půl té generace s dálkou mám, byla v Laurince, takže všechny 4 okna i centrál. Mám k ní i 2 klíče a zámky (spínací skříňka, dveře řidiče, kufr ,odkládací schránka)

To zní zajímavě a cena za toto všechno? Prosím nějak rozepsat, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mna by zaujímalo ako zistím,

ze mam komfort III. Mám oct I model STYLE, 1,9 TDI (81KW), r.v. 2002. Auto mi pred mesiacom ukradli ale policajti ho nasli. zatial maju auto fizli, povedali mi iba ze ma vylomeny zamok dveri a spinacu skrinku. Viete mi povedat do akej mieri je poskodena RJ. Kedze budem musiet menit zamky chcel by som 3tlac kluce s moznostou otvarania/zatvarania okien dialkovym ovladacom a mozno aj odskok na 5.dvere. Viete mi poradit kto or kde robia tuto sluzbu a co to asi stoji cca., byavm v Kladne. Diky za info a rady

Editováno: , autor: jozi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...