Přejít na obsah

Komfort III-799B!!!!!!!!


cosby

Doporučené příspěvky

Přesně, jak píšeš, problém bude ve frekvenci, dle rv máš 2. generaci komfortu a tam je frekvence 433Mhz. Když budeš hledat, tak je to někdo i prodával. Já mám I. generaci a dálce jsem už udělal pápá, nemůžu sehnat komfortku.
A nenapadá tě, kde bych měl hledat? Prý je tu na fóru i bazar, ale nemohu jej najít. Díky moc.

Odkaz na BAZAR

Jinak komfortku II a půl té generace s dálkou mám, byla v Laurince, takže všechny 4 okna i centrál. Mám k ní i 2 klíče a zámky (spínací skříňka, dveře řidiče, kufr ,odkládací schránka)

To zní zajímavě a cena za toto všechno? Prosím nějak rozepsat, díky.

Tak jsem po dlouhé peripetii sehnal jednotku komfortu a to jak mi zde mnozí radili 799B. Když jsem rozebral svoje auto, tak jsem zjistil že tam mám jednotku 799AH s dálkou, ale jelikož jsem nebyl schopen nakódovat ovladač, tak jsem sehnal jinou jednotku. No jo, ale ona tak svorkovnice ( modrá) do té jednotky nešla, tak jsem ji trochu seříznul tak aby pasovala, ale to mi zase vyhuzeje pojistky. Tak už opravdu nevím jak to mám udělat, aby to šlapalo. Poradí mi někdo? Asi bude třeba přepinovat tu svorkovnici, ale jak? Je na to někde návod? Díky moc za rady. Kdyžtak je možné přes mail, či ICQ. Ještě jednou děkuji za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
NE.Jedině co můžeš jsou klíče a budíky,ale u klíču ti nepůjde dálka

Aha, takže pokud to dobře chápu, tak bych tam teď mohl kopnout vystřelováky a maxidot, kterej by ale asi podle toho co jsem četl nefungoval uplně celej a pak bych mohl dokopat komfortku a stahovačky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
přepsat,dopsat,nebo i celou,jak chceš

Zdravím tě COSBY. Nainstaloval jsem do auta kom. 3g a zlobí mě zamikání kufru. Chová se to tak,že když na tří tlačítkovým klíči zmáčku zamknout celý auto tak mi zůstane kufr odemčený. Pokud zmáčknu prostřední tlačítko (odemknout kufr) tak se mi kufr zamkne. Auto komletně včetne kufru pak odemknu už jedním tlačítkem. Co jsem vyčetl na foru tak to vypadá že mám jinou konfortku. Šla by přehrát?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahojte,

dôkladne som si to tu prečítal ale sorry, nenašiel som odpoveď. Ak mám O1 6/2001 MR 02 Elegance a mám 2-tlačítkové vytrelováky a chcel by som 3 - tlačitkové, ktoré mám už doma, pôjde mi samostatné otváranie kufru?

Niekde na začiatku som čítal (asi od JasteR-a), že by som mohol mať komfortku 3.generácie ak mám MR2002. Stačí mi potom pozrieť dôkladne na kódové označenie kľúčov?

Díky

Som to skontroloval a mám 1J0 959 753 AH takže dúfam že mi dáte pozitívnu odpoveď.

Editováno: , autor: Jozef
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Ahoj. Dnes jsem musel rozdělat tapec na PZ dveřích. Když už jsem to měl dole, tak jsem mrknul i na dveřní jednotku. Mám MR02 a jednotka má označení 1U0 959812D, z čehož podle zde uvedených tipů usuzuji, že by mi měly jít vystřelováky a DO... Okna chodí klíčem. Stačí mi jen koupit sadu vystřelováků se zámky a přizpůsobit imobilizér? Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...