Přejít na obsah

Komfort III-799B!!!!!!!!


cosby

Doporučené příspěvky

Kecá, podívej se do etky a uvid효, že u fábie je 3 tlačítko. A fábie s odskokem kufru už jsem taky viděl, tak se to dělat musí. Prostě asi momentálně nemá 3 tlačítko 1J0. Howg.

3tlac ma, ale prave s K a co jsem koukal u rodicku u Fabie Elegance MR04 maji taky z vyroby 3tlac. s K a facha jim osdkok kufru ,dneska jsem to zkousel, a verim ze se montujou uz jen tyhle, sam sem mel sadu zamku a ovladacu z RV04 a tam byl i zamek kufru a dneska davaj uz jen zaslepku, tim ale netvrdim ze se nedaji sehnat.

Tak oprava, rodice maj u Fabky s 1JO a ty 3tlac. s K by prej meli bejt zase na novejsi komfortku nez je 3gen., ale tohle nemam potvrzeny.

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
kdyby někdo chtěl mám sadu zámků 2x vystřelovací klíč, 2x dálka 3tlačítková, spínačka + dveře+ 3tí malá vložka zámku,

tel.: 603 111369

mail: bradlp@seznam.cz

Já bych kupil - levně 1 ks třítlačítkovej ovladač 1J0 ;)

Editováno: , autor: myty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem koukal v skoda autosalonu jaky tam meli ovladace dalky a Oct.I mela 2tlac. 1JO jde s komfortkou 3gen,

OII. 3tlac. 1KO. ta je prej na novejsi gen. komfort. a Sup mel taky 1KO.

Ted mam doma sadu s 2tlac. ovladacem 1JO, ale muzu sehnat i sadu s 3tlac. 1KO ...asi by se dali sehnat i samostate ta druha cast ovladace 2-3tlac. kde je baterka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych vyměnit klsické klíče za vystřelovací, jakou mám variantu u r.v.98

http://www.octaviaclub.cz/test/index.php?o...id=19&Itemid=30

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=1261

Jasně, mě stačí vystřelovací klíče, půjdou tam?? r.v. 1998

Vsechno de.. Jestli ti to nedoslo z tech linku, tak aby si mohl mit vystrel klice potrebujes to vse co tam je napsane...

..sadu zamku s vystrel., budiky, a mozky/motorky na 3gen. bych ti mohl sehnat.

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...