Přejít na obsah

Bolero - přehrávání videa


Doporučené příspěvky

Ahoj, jj zajímalo by mě jestli to vůbec jde.

Občas by se mi hodilo pustit třeba pustit klip nebo nějaký film.  Chápu, že z bezpečnostních důvodů to jít nemá, ale třeba nějaká cesta, jak to obejít existuje. Problém je, že jsem se dočetl, že Mirror Link není u Samsungu podporovaný a když jsem to zkoušel, tak to napíše, že se spojení nezdařilo. Android Auto funguje, i když během jízdy občas vypadne. Zkoušel jsem i jiné usb kabely a pořád stejný. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 1. 2022 na 0:36, Fancis napsal:

Zdravím všechny. Prosím máte někdo zkušenost, jak rozchodit přehrávání videa?

Díky moc. 

Mne napriklad ide cez AA pustat youtube, nainstaloval som si podla intenetu nejaku aplikaciu AAAD a CarStream. Mam to hlavne kvoli detom ked idem napr do obchodu tak mozu pozerat.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Full MirrorLink | Floating Apps , česká apka, cca 7 eur a zrkadlý mobil na display.

Mal som ju v AA, no za jazdy sa moc nedala použiť skrz tej klávesnice, čo tam bola. Ale videá a youtube išlo aj za jazdy.

Mal som to tiež ale pre deti, keď sme čakali niekde pri obchoďáku.

Sú to ale 2r dozadu - bolero Scala a nastavenia som moc nepreštudoval, tak tá klávesnica by šla možná zmeniť.

 

Išlo ale všetko zrkadliť. Gmail, videá, atď

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano pokud ti jde na rádiu android auto, tak stačí aplikace AAAD a tam nainstalovat fermata auto přes kterou jdou pouštět filmy, taky to používám pro děti když jdu do krámu tak at mají v autě zábavu

pozor pouštění funguje i za jízdy ale to určitě nedoporučuji :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...