Přejít na obsah

Octavia II 2.0TDI 103kw 2012 Záhadné pípanie (cca 8-10x)


Vrato

Doporučené příspěvky

Zdravím, mám Skodu Octaviu 2 2.0TDI 2012 a počas jazdy alebo aj počas státia sa ozýva výrazné pípanie asi 10x (nerozsvieti sa žiadna kontrolka). Mám odpozorované, že štýl jazdy, vonkajšia teplota ani iné faktory na to vplyv nemajú. Niekedy sa to opakuje v kratšom intervale, niekedy v dlhšom. Dokonca niekedy môžem prejsť aj 100km a pípanie sa neozve. Počas jazdy ak sa to ozve, rádio sa preruší. Vag nehlási žiadnu chybu. Auto bolo už u nie jedného odborníka, no nikto nevie čím to môže byť spôsobené. Pridávam aj nahraté pípanie.  https://youtu.be/Lp_dHoN3wiU Za každú radu a názor ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Thief1 napsal:

Tento zvuk nepochádza z auta od výroby. Ak sa stíši aj rádio, tipujem to na nejaké dorábane handsfree v aute. Treba hľadať.

Ďakujem za radu, skúsim vybrať celé rádio a pozrieť, či náhodou tam nie je niečo navyše zapojené. Handsfree neviem o tom žeby tam bolo dodatočne montované, avšak skúsim pozrieť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Pawouk napsal:

Takto mně ve služebním autě pípal handsfree Parrot.

Skúsim sa na to pozrieť, avšak v aute nevidím žiadnu externú jednotku ani žiaden modul, kde by sa to malo nachádzať? Je možné že by to spôsobovalo to nepravidelné pípanie? Lebo ako som písal niekedy to takto pípa s cca 10 sekundovym intervalom, niekedy su to minúty a niekedy hodiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čítal som si viackrát pravidlá fóra, ale asi som nesprávne pochopil tu citáciu, za čo sa ospravedlňujem. Každopádne ďakujem za všetky rady vyššie. Mobil mi žial žiadnu handsfree sadu ani ine bluetooth zariadenie v aute nenašiel. Rádio som mal komplet vonku aj cely stredový panel vrátane climatronicu, žiaľ žiadne dodatočne napájané/dorábané zariadenia som nenašiel. Budem teda musieť pátrať po tom zvuku ďalej.

 
V 21. 1. 2022 na 16:17, Pawouk napsal:

Takto mně ve služebním autě pípal handsfree Parrot.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...